Konečně jsou zase tady... Tom a Jerry, nerozluční kumpáni, kteří se navzájem nenechají vydechnout. A protože jejich předchůdcům je už přes padesát let, přicházejí v nové podobě ještě hravější, rychlejší a vykutálenější. Tom a Jerry Kids se svými kamarády se představují... (duklak2)

C0r0ner odpad!

Ostudný hnus, který nemá s původním nápadem dua Hannah/Barbera společného vůbec nic. Otřesná animace, nulová zábava, vykrádání všeho, co se dá. Předpokládám, že hlavním motivem k natočení tohohle děsu byly prachy. Jinak si to totiž nedovedu vysvětlit. Je neuvěřitelné, že něco z roku 1940 může být o tolik lepší, než něco o padesát let starší. 0% ()

-soch-

Na príbehy Toma a Jerryho si spomínam veľmi dobre. Táto 39. dielna séria mala troška inú animáciu ako ostatné série o T&J a páčila sa mi pestrosť postáv - napríklad taký Droopy (snáď som to napísal dobre :-)) V slovenskom, ktorý nebol v tomto "tomadžeriovskom" prípade až tak nevyužitý hrali: PETER KRAJČOVIČ, MARTA ŽUCHOVÁ (žiaľ, táto vynikajúca bábkoherečka zomrela koncom novembra v roku 2009, JÁN TRÉGER a iní Réžia slovenských dialógov: JULIANA ĎURIŠOVÁ ()

donnie22

4 hviezdy.Aj za skvelý slovenský dabing študia DIMAS z roku 1994 ktorý bol na videokazetách od Intersonicu.V slovenskom zneni sa mi najviac pačil vynikajuci Ján Kroner ako McWolf.Ale aj ostatné postavičky mali dobré hlasy.V detstve som videl všetky videokazety s týmto seriálom.A neni to také zlé.Najviac sa mi pačili epizody kde bol Droopy zo svojim synom a vyborné boli aj tie kde bol Spyke a Tyke.A dodnes si pametam spev Jerryho bratranca Antonia :-D Takže 70% aj z nostalgie. ()

waits odpad!

Původní Tom a Jerry je v podstatě jedna velká honička, která menší děti myšlenkově nikam neposune, kromě nápadu, že by mohly zkusit prohodit kočku oknem. Přesto je to svým způsobem roztomilá podívaná pro nastávající teenagery. Tenhle Tom a Jerry roztomilou podívanou není, jen hloupým a nudným pokusem o pár dalších kaček, které by mohly z původní série kápnout. ()

silentname

"Tom & Jerry Kids" mal pre mňa od začiatku jeden veľký problém. Fakt, že sa to síce volá "Tom & Jerry Kids" no vždy, keď som to pozeral, tak som mal pocit, že najviac som videl nejaké epizódy s Droopym. To, že urobili z Toma a Jerryho decká mi viac-menej nevadilo. Keď som bol decko ma to neštvalo. Dnes to síce pôsobí ako keby sa Tom a Jerry narodili v budúcnosti, kým ich skutočné dospelácke dobrodružstvá boli v minulosti. A tu to skutočne vadí. Je to vysoko 90s a vôbec nikto nepremýšľal nad tým ako to zladiť spôsobom, aby to fungovalo. Proste chceli mať svoj 90s animovaný seriál a s príchodom Toma a Jerryho to bude ono. Takže to mi vždy vadilo. Každopádne sú tu aj pozitívne stránky. Niektoré epizódy boli lepšie ako iné. Sem-tam sa tu našla epizóda s Tomom a Jerrym, ktorá ma bavila a mala energiu. Takže to je fajn. Animácie sú podľa mňa tiež celkom na úrovni. Vyzerá to dobre a nijako mi to nedráždi oči. Pokiaľ sa teda na scénku nedostal Droopy. No jedna vec, ktorú si z tohto vždy vybavím je titulná skladba. Tá mi dodnes znie v hlave a občas si ju rád pripomeniem. Ak ste ju nepočuli, môžete si ju vypočuť tu. A vždy som si ju rád vypočul. Čo sa zvyšku týka, niekedy som ostal, niekedy nie. Plus je zaujímavé ešte aj jedno. Tom a Jerry sú deti. Ale Spike je stále dospelý a má aj syna Tyka. Kde je logika tu? Mohli sme mať aj deckú verziu Spika bez syna. Hodnotenie: C ()

Tom a Jerry nabírají obsazení

Tom a Jerry nabírají obsazení

28.04.2019

Animovaný a zároveň hraný remake Toma a Jerryho začíná obsazovat důležité role. V té hlavní se nakonec objeví herečka Chloë Grace Moretz (Kick-Ass), která ztvární postavu Kayly – zaměstnankyni… (více)