Konečně jsou zase tady... Tom a Jerry, nerozluční kumpáni, kteří se navzájem nenechají vydechnout. A protože jejich předchůdcům je už přes padesát let, přicházejí v nové podobě ještě hravější, rychlejší a vykutálenější. Tom a Jerry Kids se svými kamarády se představují... (duklak2)

blondboss

Toto je klasická ranná rozprávočka, ktorú si pamätám z Telerána, takže je to prakticky každodenná záležitosť. Problém je, že je to až príliš detinské a tie rozprávkové príbehy sa dosť odklonili od legendárnych príbehov Toma a Jerryho. Táto detská verzia je proste až príliš infantilná, aby nadchla širšie publikum, a navyše Droopy a Dripple a ich nudné naháňačky s McWolfom tomu tiež neprispeli. Takže pre mňa len podpriemerná séria. 40 % ()

tommy187

Je neuveriteľné ako dokážu ľudia vyrábať nové a nové časti na úspešný seriál Tom a Jerry. Veď to sa jednoducho nedá. Niekto spraví mega-úspešný seriál a teraz musia všetci opakovať s názvom! Podobné ako Sám doma. Jednoducho trápna napodobenina úspešného seriálu Tom a Jerry. Na koniec dodám vetu : Ale tvorcovia na tom zarobili :). A to je pre nich podstatné - účel tvorcov bol splnený (aspoň myslím). ()

-soch-

Na príbehy Toma a Jerryho si spomínam veľmi dobre. Táto 39. dielna séria mala troška inú animáciu ako ostatné série o T&J a páčila sa mi pestrosť postáv - napríklad taký Droopy (snáď som to napísal dobre :-)) V slovenskom, ktorý nebol v tomto "tomadžeriovskom" prípade až tak nevyužitý hrali: PETER KRAJČOVIČ, MARTA ŽUCHOVÁ (žiaľ, táto vynikajúca bábkoherečka zomrela koncom novembra v roku 2009, JÁN TRÉGER a iní Réžia slovenských dialógov: JULIANA ĎURIŠOVÁ ()

waits odpad!

Původní Tom a Jerry je v podstatě jedna velká honička, která menší děti myšlenkově nikam neposune, kromě nápadu, že by mohly zkusit prohodit kočku oknem. Přesto je to svým způsobem roztomilá podívaná pro nastávající teenagery. Tenhle Tom a Jerry roztomilou podívanou není, jen hloupým a nudným pokusem o pár dalších kaček, které by mohly z původní série kápnout. ()

Andrej235

Aj keď "nové" postavy vyzerajú skôr ako majonéza rozplasnutá na stene, aj keď pesničky majú trápny text ktorý sa vôbec nerýmuje a skoro každý diel nemá nič čím by zaujal, nájde sa sem tam dobrý nápad sem tam aj obstojná animácia a niektoré hlášky sú vcelku dobré, každopádne ide o najhlbšie dno kam až môže Tom a Jerry klesnúť. ()

Tom a Jerry nabírají obsazení

Tom a Jerry nabírají obsazení

28.04.2019

Animovaný a zároveň hraný remake Toma a Jerryho začíná obsazovat důležité role. V té hlavní se nakonec objeví herečka Chloë Grace Moretz (Kick-Ass), která ztvární postavu Kayly – zaměstnankyni… (více)