poster

Krvavá nevěsta

 • USA

  Ready or Not

 • Slovensko

  Nevesta na zabitie

 • Velká Británie

  Ready or Not

Horor / Thriller / Komedie

USA, 2019, 96 min

Externí recenze k filmu (10)

 • Comicbox.eu *****

  "Krvavá nevesta je fantastickým filmom, ktorý ukazuje, že hororová komédia nemusí byť stupídna, môže byť filmársky zručne urobená a zároveň vhodne kombinovať napätie, ľakačky ale aj mimoriadne vtipné momenty. Tento “guláš” emócií je absolútne na nezaplatenie a oplatí sa ho vidieť na veľkom plátne." (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Karolina Benešová) ****

  "Existuje celá řada hororů, které jsou tak hloupé, až jsou směšné. Krvavá nevěsta nás rozesměje také, ale dělá to schválně, tudíž bere vítr z plachet těm, kteří by se filmu chtěli škodolibě vysmát. Pokud máte rádi kombinaci krve a brutálního humoru, pak se těšte. A stejně důležitým lákadlem je…" (více)

 • Expressinfo.cz ****

  "Krvavá nevěsta je super kombinací hororu a hodně černé komedie. Jde o naprosté béčko se vším všudy a tvůrci to moc dobře vědí. Tenhle film je čistě o pobavení, které funguje na jedničku." (více)

 • Filmpress.sk (Tomáš Rolík)

  "Film sa nesnaží okrem prerozprávania príbehu o žiadne výraznejšie posolstvo v duchu Get Out, ani nie je žiadnou politizujúcou narážkou na manželské spojenie ľudí z rozdielnych spoločenských vrstiev v dnešnej „trumpovskej“ Amerike. Je to čistá hra, nič viac a nič menej. Než však tesne pred…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ****

  "Film Krvavá nevěsta, jehož lze do určité míry číst i jako kritiku kapitalistických zámožných amerických rodin, je překvapivě zdařilou podívanou, byť určenou spíše tomu typu diváků, kteří se umějí smát scénám s absurdně stylizovaným násilím, v nichž se například za legračních okolností nešikovně…" (více)

 • Moviefan.cz (Lucie Opltová) ****

  "Toto je krvavá hororová komedie, za kterou by se nestyděla jako producent ani Tarantino nebo ještě lépe ani Guillermo del Toro. V tom směru je paradoxní, jak se nedávné Noční můry z temnot potácejí v dlouhé snaze zaujmout, zatímco tu razantní přístup přináší lepší výsledky. A svědčí o tom i svěží…" (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) ****

  "Největším esem Krvavé nevěsty je však samotná nevěsta. Samara Weaving mě hodně bavila už v The Babysitter nebo Mayhem. Obojí byly drsné filmy s drsným humorem a ona oba odtáhla naprosto přesvědčivě. I tady srší energií, působí neskutečně sympaticky, umí být cynická i drsná a prakticky okamžitě si…" (více)

 • NaFilmu.cz (Lukáš Vaněk) ****

  "Krvavá nevěsta perfektně využila svého potenciálu a nabízí skvělou jízdu, při které jde sice hlavní hrdince o život, ale u níž se potrháte smíchy. Díky všudypřítomnému černému humoru a originální zápletce snímek aspiruje na překvapení roku a po právu se stává jedním z těch povedenějších žánrových…" (více)

 • Rozhlas.cz (Kristina Roháčková) ****

  "Především díky nevyčerpatelné energii své představitelky zvládne Krvavá nevěsta ustát i ten nejmorbidnější vtip, načasovat správně každý výbuch emocí a uspokojivě prodat své finále, které zcela odpovídá nastolené absurditě tohoto světa a současně i velkým očekáváním, jež se tím nezvratně vytvořila." (více)

 • Týden.cz (Adam Kahánek) ****

  "S přibývajícím časem se sem tam objeví předvídatelný zvrat, k závěru ale spěje Krvavá nevěsta svižným tempem a konečný dojem zůstává velice uspokojující. Celkově jde totiž o elegantní, béčkovou zábavu odehrávající se v zajímavých kulisách, která je rozhodně více černou komedií než hororem. Navíc má…" (více)