poster

Dvojitý drak

 • USA

  Double Dragon

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 1994, 89 min

 • matestlust
  *

  No bodík jen kvuli Dacascosovi,jinak je to absolutní dementní hloupost!!!(28.1.2008)

 • Derek
  **

  double dragon sa radi medzi akcne spracovania videohier z pociatku 90tok ale nema tak velky rozpocet (super mario bros), velke hviezdy (street fighter) alebo dobru akciu (mortal kombat) ako konkurencia. vsetko je tu totalne beckove ci uz od vypravy, cez herecke vykony az po suboje (ktore vdaka dacascosovy obcas ujdu, ale ak je niekto iny zapojeny nema to daleko od trapnosti). ma to svoje urcite naivne caro (samozrejme pomoze ak mate okolo 10. rokov a oblubujete videohry) a vdaka mladej alysse milano (v blond paruke) je i obcas sa na nieco pozerat...(5.5.2014)

 • klerik
  *

  Je smutné vidieť v tomto "MORTAL COMBATe" ako sa Dacascos musí krotiť, aby vyniklo bitkárske nemehlo Wolf. A R. Patrick ako záporák - hrôza. Ale, na druhú stranu, je to o trochu lepšie ako STRÁŽCOVIA VESMÍRU...(11.3.2006)

 • Bauer
  ***

  Tento film mě bavil před 10 lety, bavil mě i teď a myslím, že mě možná bude bavit i za 10 let! Je to béčko? Béčko nevím, možná je na tom film i hůř. Jenže i přesto já to považuji za vynikající zábavu. Příběh je zajímavý. Akčních scén je docela dost. Dočkal jsem se jak honiček po zemi, tak na vodě a hlavně bitky. K tomu sem tam nějaká vtipná hláška a já skáču metr dvacet. Nesmyslů je tam také dost! Bratři Leeové. Jméno jak nějakých kung-fu bojovníci a přitom oba Američané. Hlavní padouch původním jménem Guisman? A pak se nechal přejmenovat na Kogo SHuko? Frajer, co má sílu deseti můžu? No tak proč mu jí nezvýšit na dvojnásobek a udělat z něj obludu. Na to já ale kašlu. Příjemně strávená hodina a půl. Velmi podceňovaný film, který by si zasloužil 60%.(23.3.2011)

 • ScreamJay
  odpad!

  Chvilku sem váhal nad jednou hvězdičkou, ale při hlubším rozboru tohoto děla, tedy opravuji díla (no to dělo je přesnější neb taky nadělá víc škody než užitku) jsem musel ustoupit. Údajná komiksová předloha asi byla o něčem, což se ovšem nepovedlo přenést do filmu. Třeba u Roberta Patricka bych čekal, že si po Terminátorovi 2 bude pečlivěji vybírat své role. Celý film je opředen do hávu jednoduchosti, speciální efekty jsou primitivní a i na televizní zpracování dost chudé. Příběh sám o sobě není nikterak originální, tedy až na pár slabých záchvěvů, kdy se záporák mění ve stín, to mě i celkem zaujalo. A nevytrhnul to ani přesteroidovaný gauner jenž se dá v závěru na stranu dobra. Takže Mortal Kombat je milionkrál lepší volba než tento pokus o průměrnou sci-fi.(22.6.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace