Vpád do Ameriky (TV seriál)

Invasion America

Invázia do Ameriky

Animovaný / Sci-Fi

USA / Japonsko, 1998, 13x30 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Pamatuji se na to, když to dávali snad o sobotách na ČT1. Byla jsem tedy ještě prcek, přesto (nebo proto) mě to hodně bavilo a zaujalo. Vždy jsem se neuvěřitelně vztekala, když mi to kamarád z tohohle přepnul na Strážce vesmíru. Ještě teď si pamatuji scénu, kdy mimozemšťané roztrhají nějakou doktorku a v siluetě s vysícími střevy jí zvednou nad hlavu. No vlastně je to asi jediné, co si pořádně pamatuji. Ale narazím-li na to znova, ráda se opět kounu a možná změním hodnocení. Prozatím takhle, jako za toho prcka 4*.(17.3.2010)

Boží to bylo, strašně jsem to měl rád. Produkoval to Spielberg a někdo od Star Treku Kdysi jsem četl, že to snad vzniklo z nějakého scénáře pro hraný film. 8/10(28.5.2015)

Dosti zajímavý seriál, který bohužel nebyl dokončen a zároveň, řekl bych, nevyužil veškerý svůj potenciál. Vím, že bych neměl čekat zázraky, ale postavy se někdy chovají dost zvláštně, umí řídit kdejaké mimozemské plavidlo bez sebevětších problémů a infiltrace americké vlády probíhající sedmnáct let není nikde moc vidět. Na druhou stranu má seriál perfektní zápletku, zajímavé nápady, stylovou animaci a prapodivně dospělácký feeling. Naprostým skvostem je pak pár scén s Metamorfy, které jsem poprvé viděl asi v jedenácti letech a už je asi z hlavy nedostanu :) Zasloužené čtyři hvězdy. Kdyby se bývali tvůrci trochu víc zaměřili na tu konspiraci, určitě by to bylo ještě mnohem lepší.(18.2.2013)

Pěkný seriál, kdysi jsem viděl pár dílů a kdyby ho někdy pouštěli v tv znovu, určitě mrknu na celý(24.8.2009)