Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Ink, u nás uváděný pod názvem Na jedné Lodi, stojí na geniálních slovních přestřelkách bývalých manželů - novinářů - kteří mají profesní problémek. Mary Steenburgenová totiž Dansonovi šéfuje, a on z toho samozřejmě zrovna nadšený není:) K tomu si přidejte ještě geniální zbytek redakce (zkrachovalý židovský "burzovní" sloupkař, černý pisatel Černé Kroniky trousící oprávněné narážky na americkou politickou korektnost a hlavně autorka společenské rubriky. To je baba, kterou byste zabili, ale nemůžete, protože je úplně skvělá:)) A ještě ke všemu je tady dospívající dcera, perfektně se orientující v politice, globalizaci, ekologii, zdravém způsobu života a já nevím v čem ještě. Prostě perfektní zábava - ale ne pro každého, proto taky vydržela jedinou sezónu.(15.2.2003)

Tak tady se mi líbil Ted Danson asi nejvíc. Hodně dobrej a satirickej sitcom :) jen škoda, že už ho nedávají. Jinak souhlasím s Geminim(30.9.2007)

• crudo

Naprosto podprůměrný seriál, ve kterém zklamal i Ted Danson a to už je co říci...(12.1.2003)