GPTV (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2019

Účinkují:

Naomi Adači (mod.), Jaromír Möwald (mod.), Ondřej Broukal (mod.)

Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

• Hawkey15

Slabší odvar oproti NewGame+. V recenzích se dozvíte základní informace, ale nic navíc. Reprodukování cizích recenzí mě celkem zaskočilo. Naopak okénko, které mě potěšilo je "Návrat do minulosti" a připomenutí starší klasiky (v posledním díle co jsem viděl to byl KOTOR). Jako studentský projekt by to bylo super, ale na to, že má pořad za zády CZC.cz a Mall.cz tak je to slabé.(1.8.2019)

Docela dobrý! Asi to má menší rozpočet, protože nemají žádné studio ani hosty a reportáže jsou vždycky někde ze schodiště nebo parku, ale nějak mi to nevadí. Herní obsah je zajímavě pojat, sem tam nějaký ten vtípek, dozvím se co potřebuji. Líbí se mi poměr jednotlivých částí. Megarecenze jedné hry, novinky, přehled toho co vyšlo, to je přesně to, co potřebuji.(5.12.2019)

Super reinkarnace starého dobrého game page z devadesátek. Sic je to krátké, jednou za měsíc, ale hrozně hezky udělané. Moderátoři Naomi a Jarda jsou báječní, sympatičtí a netlačí zbytečně na pilu, jako u konkurenčního replaye nebo NGplus, Zdejší humor je svěží, inteligentní, zkrátka a dobře se to povedlo. Důkaz, že přeplácané studio a obrazovka plná cgi a dalšího digitálu není záruka na úspěch.(22.6.2019)

NewGame+ i Replay se můžou jit zahrabat, v GPTV se dozvíte mnohem více informací o hrách. Skvělé! 8/10(9.8.2019)

Tolik let jsem si přál, aby se GamePage v nějaké podobě vrátilo a mé modlitby byly, zdá se, vyslyšeny! Jen škoda, že pořad neuvádí Máša Málková, aby byla nostalgie kompletní. Nicméně Naomi s Jardou taky tvoří sympatické duo a jejich infantilní humor založený převážně na slovních hříčkách nemá chybu. Ocenil bych, kdyby se u recenzovaných her na PC někde mihlo okénko s HW nároky, jinak z grafického hlediska taky nemám, co bych vytknul. Dle mého by si pořad zasloužil i více dílů než jen jeden za měsíc, ale pořád lepší než nic. Tvůrcům přeji do budoucna hodně zdaru a pevné nervy u procházení nudných her! :)(12.8.2019)