Pro balík prachů

• USA Honest Thief (více)
Trailer 1

Tom je bývalý mariňák, který byl navíc dlouholetým bankovním lupičem, kriminálním živlem, který je znám jako Hbitý bandita. Poté, co Tom potká Annie, dojde mu, že to je žena, se kterou by mohl strávit zbytek života. Rozhodne se proto, že s vykrádáním bank skoncuje. Chce se také vydat policii a uzavřít dohodu. Tom se vydá, předá všechny peníze, které ukradl zpátky a zato si odsedí jen minimum trestu. Policie si myslí, že jde o podvodníka a tak jeho telefonátům nevěnuje dost pozornosti. Nakonec se jeho případu ujmou dva mladí detektivové FBI, kteří si Toma proklepnou a když najdou v jeho pronajaté garáži tři miliony v bankovkách, dojde jim, že Tom je skutečně Hbitý bandita. Agent Nivense chce situace využít a peníze si nechat. Nikomu nepatří a on už má služby po krk. Jeno parťák zprvu nesouhlasí, ale nakonec do toho jde s ním. Oba peníze zabaví a chtějí se Toma zbavit. Ten ale vycítí, že je oklamán, na místo navíc přijíždí agent Baker, kterého Nivense zastřelí a plánuje vše hodit na Toma. Ten tak prchá z místa setkání a stává se štvancem, po kterém jdou dva agenti. V ohrožení je také Annie, která oba agenty vyrušila u garáže, když kradli Domovy peníze. Tom se snaží ji zachránit, ale Nivense je rychlejší a tak Annie končí v bezvědomí a protože nemá žádný puls, agenti si myslí, že je mrtvá. Tom ji ale převeze do nemocnice a podaří se ji zachránit. Parťák zastřeleného agenta Bakera Meyers cítí lékárnu, Tom mu volá, že není vrahem a že se má dívat do vlastních řad... (TV Prima)

Trailer 1

Fr

,,PŘEDÁM VÁM VŠECHNY PENÍZE, CO JSEM UKRADL, KAŽDOU PENNY, VÝMĚNOU ZA NIŽŠÍ TREST…““ /// Tak nějak v poklidu rozehrajou tu hru, ve který Liam zdrhá a musí bojovat o svůj život. Prostě role, která mu sekne. Bohužel srdce vám nerozbuší činy jeho, ale činy těch druhejch. Spousta nelogična a píčovin, který mají zvýšit reputaci Liama Neesona jako drsnýho týpka. To se sice daří, ale jinak nic zvláštního nečekejte. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chystám se kvůli starý do lochu. 2.) Mám spoustu peněz a nebaví mě to. 3.) Říkají mi „dovnitř a ven“. /// Thx za titule „happyjim“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

EvilPhoEniX

Nejslabší Neeson bohužel. Liam Neeson je sice pořád sympaťák a jeho vynalézavosti mě baví, ale tady bych mnohem raději uvítal kdyby se film soustředil na dané loupeže, ale tvůrci se vydali asi tím nejméně zajímavým směrem. Liam se zamiluje a hodlá se vzdát a vrátit peníze výměnou za nižší trest, ovšem né vše jde podle plánu, kor když po Vás jdou 2 chamtiví agenti. Blbé je, že "záporáci" jsou zde pouze 2 a jelikož Liam je dobrák, který nechce nikoho zabít, tak z akce si člověk neužije nic. Té akce je zde tak málo, že má divák pocit, že zde vlastně žádná není, trvá max 2 minuty a z celé stopáže zahrnuje maximálně 10 minut. Jako Drama ani romantický film příliš nebaví a na Thriller je málo napínavý, takže film zklamává téměř ve všech směrech. Škoda nebavilo mě to. Příběh***, Akce**, Humor>Ne, Násilí*, Zábavnost**, Hudba***, Vizuál***, Atmosféra**, Napětí**. 4/10. ()

tron

Takto. Ja sa vôbec nečudujem, že to Liam Neeson vzal. Zjavne ho oslovil nápad o polepšenom zlodejovi, ktorý na staré kolená nájde lásku svojho života a tak sa rozhodne udať, aby sa očistil a dožil šťastný a (s)pokojný život. Problém scenára je v tom, že tá zápletka je taká blbá... až je blbá. Akcie je minimum, našťastie to trvá len hodinu a pol aj s titulkami. Celkovo ma prekvapilo, ako fádne, lacno a komorne Pre balík prachov vyzerá (divne vyľudnené mestá i centrála FBI; najmasovejšou scénou je tá, keď sa v hotelovej izbe stretnú štyria chlapi s búchačkami). ()

verbal

Ta Nýsnova archetypální poloha přesprávňackých, morálně dokonale ukotvených zasraných pyjonýrů, co by se s ublíženeckým výrazem chcípajícího baseta sveřepě vydrápali pro to koťátko uvízlé na stromě, i kdyby byli bez nohou na kriplkáře, a před nimiž si žádní slabí, utlačovaní, vdovy a sirotci nemohou být jistí, že by jim i přes mrtvoly urputně netoužili pomoci, ať už si to přejí, nebo ne, už mě začíná pěkně srát! Nyní tu máme naprosto oxymorousovitého „poctivého zloděje“, klátivého to geronta, který ho prostě nemůže bohatý z posledních sil nadrobit do stále solidně apelující Volšovic Katky, protože ho kope do prdele kategorický imperativ. Tudíž se rozhodne pro veskrze kokotskou morální očistu a vydá své celočorkařské úspory všanc zkorumpovaným orgánům, protože Katka na něj přece počká, až si to odsedí. Sice už bude po přechodu, mít tři brady, zteřelého netopýra a kozy na pneumatice, ale morálně neposqrněná láska dozajista qete v každém starobinci. Ke vší té zhovadilosti navíc narazí na druhé straně barikády na neméně cukrkandlového, největšího Mirka Dušína v historii FBI, zarytého pejskaře a dobráka od kokotsti, pročež celý ten roztřepávač podbradků ještě vyvrcholí jásavě durovým defilé Mumulendem ke šťastně zapadajícímu slunci. ()

T2

Rozpočet $-miliónovTržby USA $14,150,777Tržby Celosvetovo $29,404,235Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ To už nie je ani smiešne, Liam Neeson a jeho x-tá variácia slušného likvidátora z Taken, on proste nechce ale musí všetkých spráskať a vykosiť. Lepšieho človeka, čo tak slušne kradne pre dobro duše nie je široko ďaleko. Scenár jasné béčko, zloduši rovno z kruhov FBI, prečo nie aj tam sú len nenažratý ľudia, na hranici chudoby. Aspoň to má riadny ráz stále sa niečo deje, uteká sa z miesta na miesto, hľadá sa popritom kúsok dôvery k vyslúžilemu vykrádačovi trezorov... a tak dobre, čo nás zas čaká na budúce, aký výlev, či výplach. Neeson sa chce stať akčnou stár nového milénia, Seagal, Van Damme, Adkins, traste sa. /45%/ ()

• Film je věnován milující vzpomínce na Lauru Lynn Williams. (Rominator)
  • Scény automobilové honičky byly natočeny v listopadu 2018. (fanda124)