Reklama

Reklama

Pro balík prachů

  • USA Honest Thief (více)
Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

Tom (Liam Neeson) je nechvalně proslulý zloděj, ale city, které chová ke své nové lásce Annie (Kate Walsh) ho přimějí napravit staré hříchy. Chce přestat žít jako zločinec a především nechce svůj vztah s Annie postavit na lžích. Rozhodne se přiznat přímo FBI a odevzdat státu peníze, které ukradl, výměnou za dohodu a čistý trestní rejstřík. Když zavolá do místní kanceláře FBI, aby se přiznal a domluvil si schůzku, agenti Baker (Robert Patrick) a Meyers (Jeffrey Donovan) to považují jen za žert. Posílají místo sebe své podřízené, agenty Nivense (Jai Courtney) a Halla (Anthony Ramos). Tito dva mladší agenti jsou v šoku, když zjistí, že Tom je skutečný bankovní lupič. V jeho ukradených penězích spatří vstupenku do lepšího života. Tak začíná hra na kočku a myš, ve které se do sebe zamotá dobré a zlé. (Mirius FD)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (163)

PROCESOR 

všechny recenze uživatele
Neeson ve své typické roli i když tentokrát má být špatný on. Jenomže ti, co mají chránit zákon jsou ještě chamtivější, takže mu musíte zase fandit. Jenomže se obávám, že to ti tvůrci s pionýrským slibem trochu přehnali a ve výsledku se na mě začal valit hodně velký kýč. Trošku to zachránil roztomilej pejsek. Jinak co je to za svět, když se nemůžete v klídku ani udat na FBI. Možná to mnohé odradí… ()

Strandmon 

všechny recenze uživatele
Ze začátku to opravdu s Honest Thief nevypadá dobře a film doplácí na nudnou výstavbu, která se střídá s hloupým scénářem a vypadalo to, že dám zdejšímu hodnocení za pravdu. Zhruba v půlce, ale Liam chytne do ruky telefon, zavolá a máme tady klasickou Neesonovskou naháněnou, která diváka prostě zabaví. Není to rozhodně žádný průser a na nudné odpoledne neškodná ideální věc, která ničím příliš nenadchne, ale ani neurazí. ()

Reklama

Colby Sawyer 

všechny recenze uživatele
Průměrná Neesonovka, která trpí vysokou koncentrací klišé a absurdních náhod, sem tam i s nějakou tou ignorací logiky. Není to špatné, ale na akčňák je to moc bez akce a na thriller zase přílíš předvídatelné. Po režijní stránce to je těžká rutina a herecký ansámbl to taky zrovna nehrotí. Pro někoho to může být fajn žánrovka, ale nic víc. ()

mzss1 

všechny recenze uživatele
(20%) Už jen ta zápletka se mi v traileru nelíbila, ale tak co už … Tak jako tak mě celý film nebavil. Neeson zde působí už docela unaveně, ale stále to své charisma má, jenže zde mu to moc nepomohlo. Akčních scén zde moc nebylo, až na nějaké ty obyčejné přestřelky, které mě nebavily nebo nudné pronásledování autem. Ostatní herci nic moc včetně Jai Cortneye, který mi zde vyloženě vadil a to proti němu nic nemám (viz jeho role v neoblíbené páté smrtonosné pasti, která mi sedla). Robert Patrick – tak to je opravdu škoda, že ho sem dali jen na malou chvíli a úplně zbytečně. No, víc bych se o tom asi nerozkecával. Celé je to nudné, pitomé, nezáživné a ani ten podivný vztah mezi Neesonem a tou jeho přítelkyní mi zde nesedl. Prostě slabota. Bojím se, že Neesona už máme z toho nejlepšího využitého. Ale Mrazivá pomsta byl o dost horší film, takže asi tak. ()

herr_carter 

všechny recenze uživatele
Myslím, že Lájem i ve svých 104 letech, pokud bude ještě při smyslech, bude schopen zahrát podobnou roli bývalého vojáka/bodyguarda/ochranky/vrátného/kohokoliv kdo umí rozbít držku a zlověstně huhlat a vyhrožovat " I will kill you". Tohle je další stravitelná a zábavná jednohubka, která nenasere a druhý den ráno už nevíte, že jste na něco koukali............................6 z 10. ()

Galerie (56)

Zajímavosti (4)

  • Natáčelo se v americkém státě Massachusetts. (Rominator)
  • Třetí akční film představující postavu Liama ​​Neesona jako obviněného ze zločinu, kterého se nedopustil, po filmech Non-Stop (2014) a Taken 3 (2014). (ČSFD)
  • Film je věnován milující vzpomínce na Lauru Lynn Williams. (Rominator)

Reklama

Reklama