Narok 6 metre

Thajsko, 2018, 91 min

Ping Lumpraploeng
  • argo.smile

Chudák hafan 😢.(16.10.2019)

Hlavní hrdina na dně vypuštěného bazénu a na břehu přivázaný jeho pes. A protože neštěstí v tomto případě padá z nebe, není to jen krokodýl, který se na dno rovněž odporoučí. Tak fantastické množství šťastných a nešťastných náhod najednou se opravdu nevidí, a tak není divu, že chvílemi se ze survivalu stává komedie. Divákovi musí být jasné, že soužití s krokodýlem by se počítalo na minuty, nikoliv dny, ale pokud se nad tohle povznese, pak skousne i to další. Mnohé náhody se i stát můžou, vadily mi spíše nesmyslnosti - dnes skleněná stříkačka s inzulínem? Pochybuji. Na konci bych možná nechal zařvat všechny a závěrečná scéna je hodně přitažená za vlasy. Jako oddechovka s vtipnými momenty a na jedno podívání dobré.(15.10.2019)

Nenáročná zábava z Thajska. Hlavní hrdina se ocitá v nezáviděni hodné situaci. Uvízne v 6 metrovém hlubokém bazénu a při vší smůle mu tam spadne také krokodýl. Takže se jedná o Animal/Survival, který je velmi napínavý, zábavný i slušně natočený. Místy bylo až parodické, co vše se hlavnímu hrdinovi děje, protože tolik smůly a nešťastných náhod se opravdu jen tak nevidí. Fajn jednohubka. 65%(13.10.2019)

Letošní letní Kořist Alexandra Aji a Sama Raimiho byla sice produkčně lépe ošetřena, ale pokud bych měl vybrat jeden parádní krokodýlí survival, doporučil bych výlet do Thajska. Nádherně zlomyslná zábava, v níž hlavní hrdina shodou nešťastných náhod uvízne v šest metrů hlubokém bazénu a dějou se mu hrozné věci. Jako třeba že za nim do toho bazénu spadne krokodýl :D a tím to nekončí, i dál se posere, co může. Po několika artověji laděných "hororových" nudách, na které se nedalo dívat, je tohle pro mě vyloženě osvěžující film a neváhám se slabší čtyřkou.(4.10.2019)

• HorrFi

Ikdyž nepatřim mezi ty lidi, který brutálně vytáčí nelogičnosti ve filmu, tak tady mi to fakt drásalo nervy.. jako celek to určitě úplnej průser neni, ale u mě vede letošní Kořist.. mam rád survivaly, i tenhle nebyl vyloženě špatnej, některý scény byly napínavý dost nicméně tohle bych nechtěl zažít..(12.10.2019)