Ztráty a nálezy (E06) (epizoda)

Straty a nálezy

Česko / Rakousko / Slovensko / Slovinsko, 1996, 1 h 28 min

• Lucia.Parnic

Straty a nálezy boli...už pred týmito a stála som tam ako 3 ročná a teraz viem, že to bol najlepší krátky seriál slovenskej televízie - musel by prísť nápad - a s nimi je to ako voľakedy s Bonmi(12.2.2020)

Príbehy sa uzatvárajú, pre niekoho lepšie, pre niekoho horšie. Je na to potrebná trochu dlhšia epizóda a každý tak má dostatok priestoru. Dostali sa k dnes už dobre známej veci, že v kapitalizme sa musí buď tvrdo makať alebo sa vrátiť. Pripadne ešte podvádzať a nenechať sa pri tom chytiť. Za mňa filmovo najlepšou linkou bola Dejdar s Cibulkovou, v tomto príbehu nebol ani náznak amatérskosti, čo až tak bezvýhradne neplatilo pre ostatné. –––– Nejsem tak blbý, abych zbytek svých sil promrhal pro druhé. –––– Cizí vyžírky! A my je musíme živit a obsluhovat! Pak si odejdou za lepším a nám zbydou jen dluhy.(12.10.2018)

tak se nám to uzavřelo. Kruh byl dokončen. Musím říct, že to byl fajn večer s tímhle seriálem.(2.11.2019)

• - V záběrech, kdy Udo Heilmann (Václav Vydra) veze Doru (Vilma Cibulková) a její matku (Jitka Frantová Pelikánová) z letiště ve Frankfurtu nad Mohanem po německé dálnici, si lze za okny automobilu všimnout ocelových svodidel typického československého tvaru z produkce Nové Huti v Ostravě, která se v SRN nikdy nepoužívala. (Martin_L)