Coffee & Vanilla (TV seriál)

• Japonsko

Kohi & banira

• Japonsko

コーヒー&バニラ

Romantický

Japonsko, 2019, 5 h (Minutáž: 30 min)

Smith

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

• Zíza

Všichni mají zřejmě rádi poddajné, ale roztomilé trubky z venkova. Ona je přesně ten typ, se kterým bych se ani nekamarádila, protože bych ji měla chuť praštit pokaždé, když se zatváří jako naivka, chudinka nebo oboje dohromady. CEO a takový mladík a ještě tak schopný. Inteligentní. Manipulativní. Krásný. Dokonalý. Prostě cukrouš k pohledání. Trochu na mě působil jako nóbl prostitut, zaplacený jejíma rodičema, aby se konečně dotkla nějakýho chlapa (a pak i dokázal, že by mu to placené chlácholení ženských srdcí šlo...). A že se tady dotýkají – to je objímáníčka a sexíku! Ovšem jsou to scény až chladné, bez emocí, moc to nevypadá, že by se trubce chtělo. A všimli jste si trubčiny osobnosti? Já také ne, možná tam někde proběhla. Kdo ji najde, dejte mi vědět. I nafukovací panna má víc charakteru. Každopádně je to taková ta klasika. Pr(in)cátko se zamiluje do poddané, pak ji všude zachraňuje, „společně“ překonávají všechny směšné překážky, které je chtějí rozdělit, aby byl konec stejně sladký jako kafe ze Starbucksu se třema kostkama cukru navíc. Strašně těžce koukatelné, je to totální cringe. Pokud chcete japonštinu do pozadí, tak je to tak akorát. Slabé 2*.(20.2.2020)

Ne a ne a ne!!! Takhle to dopadá, když japonci vytvoří hrané anime, akorát se obávám, že v kreslené formě by to bylo krapet snesitelnější. Seriál tak naivní, slaďoučký a růžovoučký, že stačí pouze deset minut a už na sobě začnete pozorovat první náznaky diabetes. Ono to není špatné, jen je to velmi velmi nereálné a strašně přeslazené. "Sorry....You were too cute I couldn't stop. If you make such a cute face again I won't be able to hold back.." Typický pedofil vyčkávající před školkou s lízátkem v kapse. Casting na hlavní představitelku zjevně nebyl kdovíjak dlouhý, když tam dosadili děvče trpící Gravesovou oftalmopatií. Nu což, pro romantičky nevyčerpatelný zdroj, pro ty o něco málo rozumnější lobotomie. Nicméně klobouk dolů před těmi, které to dokoukají až do konce, já zvládla 15 minut a to jsem si fandila, že vydržím víc. * Úspěšně dokoukáno. S vypětím všech sil jsem to zvládla a poslušně hlásím, že nenastala žádná zásadní změna, akorát se teď obávám o své duševní zdraví.(22.12.2019)