poster

The Fire Fighters

Komedie / Rodinný / Animovaný / Krátkometrážní

USA, 1930, 7 min

Režie:

Burt Gillett

Hrají:

Walt Disney
 • Stegr
  ****

  80% - Mickey a spol. jsou vážně hasiči k pohledání. Nadprůměrně vtipný díl...(21.10.2008)

 • CheeseFigure
  ****

  Človeku sa ani nechce veriť, že je to už viac ako 70 rokov, odkedy Mickey a priatelia vyrazili ako ,,bezkonkurenčný,, hasiči zachrániť horiaci panelák. Toľko geniálnych nápadov (už niekoľkokrát spomínaný rebrík lezúci dole po sebe samom) a vtipov (strašne ma pobavilo, ako chcel Mickey hasiť a vždy si vylial tu vodu z vedra).(7.9.2017)

 • lubospoti
  *****

  V tomhle filmu se autoři opravdu vyřádili. Jedna skvělá scéna střídá druhou - dojení hydrantu, kočka jako siréna, kůň místo hasičské stříkačky. Výjezd hasičů k ohni stejně jako chytání postaviček z hořícího domu prostě nemají chybu. Nechybí samozřejmě pěvecké číslo a nezbytný happyend v podání Mickeyho a Minnie. Celý animák je doplněný skvělou hudbou.(21.6.2013)

 • petaspur
  ****

  Tohle je originální hasičská groteska, která nabízí vše od dojení hydrantu, přes žebřík slézající sebe sama až po postavičky skákájící z hořícího domu neomylně zcela mimo záchranné plachty.(23.8.2009)

 • majo25
  **

  19. diel zo série Mickey Mouse - tentoraz o hasičoch a záchrane horiaceho domu...kde som to len videl?...hm...aha, už viem...snáď v každej animovanej sérii tej doby, a že ich nebolo málo. Ale malo to aspon aký-taký príbeh. Ináč, prečo mali hasiči konský povoz, keď už vtedy dávno používali hasičské autá. 50%(9.10.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace