Osamělí duchové

• Československo Mickey honí strašidla (více)
Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný / Komedie
USA, 1937, 9 min

Nespratní duchovia obývajúci opustený starý dom už nevedia, čo so sebou a tak vyskúšajú službu lapačov duchov v zložení Mickey Mouse, káčer Donald a Goofy. Tejto zostave po vstupe do ich domu nič len tak nedarujú a dávajú im riadne zabrať. (T2)

Oktavianus

Zatímco Donalda a vůbec všechny Kačery jsem měl vždycky rád, Mickey a Goofy mi ani jako dítěti k srdci nepřirostli, Jeden byl až moc správňáckej a chytrolín, druhej až moc velkej trouba. A já vždycky držel pěsti hlavně vychytralým parchantům, jako většinou býval Donald. Proto jsem v střetnutí Disneyho krotitelů duchů fandil spíš duchům, takže nemůžu jinak, než abych se na konci cítil mírně zklamán. Jinak je to ale celkem fajn animák, vůbec mám tyhle "creepy cartoons" z třicátých let prostě rád. ()

anderson

JOJ = 9.1.2012, réžia slovenského znenia = - Neviem či toto bola premiéra, každopádne JOJ zmenila svoj nočný program z nedele na pondelok. Namiesto filmu BUD - FUTBALISTA zreprízovali prvé dve epizódy zo seriálu OSTROV SMRTI, po ktorých nasledovala práve táto disneyovka. (9.1.2012) ()

T2

Zábavný krotitelia duchov v podaní Walta Disneya. /80%/ Krátkometrážnu rozprávku pozri na: DVD MICKEYHO má každý rád ()