Mickey a kouzelné fazole

Dobrodružný / Animovaný / Fantasy / Krátkometrážní

USA, 1947, 29 min

Hamilton Luske

Frank Tashlin

Je to tak dávno, co jsem tuhle roztomilou hříčku viděl naposledy, a stejně si stále pamatuji, jak byla zábavná.(17.6.2009)

Šílený Donald se sekyrou, to pravé pro dětičky. Součást Fun and Fancy Free.(27.2.2009)

Musím říct, že toto byla moje nejoblíbenější pohádka, na kterou jsem se dívala z VHS, když jsem byla nemocná. Skvělá animace, bezvadná hudba a vtipnost filmu tvoří ucelený dokonalý film, který bych se nebála pustit dětem!(6.12.2008)

U nás vydáno spolu s příběhem "Nerozhodný drak" a rozhodně je na tom vidět, že tohle je kousek lepší, zábavnější, ale zároveň i propracovanější ve všech ohledech. Na poměrně krátkou, ani ne půl hodinovou stopáž jsou zde scény z různých žánrů a všechny fungují přesně tak, jak mají. Dokonce je zde i celkem silná hororová scéna, která by s dětmi uměla celkem dobře zamávat. Rozhodně to není příběh, který je jen dětskou pohádkou, ale má v sobě něco víc. Kde jsou ty časy, kdy si s žánrem tvůrci u Disneyho takhle hráli?(28.12.2013)

Disney byl génius. Já prostě nepochopím, jak mohla taková pěkná animovaná pohádka vzniknout v roce 1947! Někteří tvůrci dnešních animáků by se od něj měli učit. Velmi zábavné (hladový Donald), nemůžu ale hodnotit tak vysoko jako u celovečerních pohádek. Silné ***.(28.4.2012)

Krásna rozprávočka, ktorá ani dnes nestratila nič so svojho kúzla.(7.9.2004)

Z detstva som si pamätal iba jedinú scénu (vystrielenie korku z flaše, na ktorom sedí Mickey) a teraz konečne aj celý film. 75%(15.4.2013)

I po těch letech, co jsem tento animovaný skvost viděl poprvé, mě stále baví. :-)(24.4.2007)

Mám rád pohádky od Walta Disneye :)(18.8.2010)

Příběh je to opravdu kouzelný. Krásná animace spolu s vtipným příběhem, myšákem Mickeym a jeho kamarády. Pro děti a rodiče jako stvořené.(25.5.2014)