poster

Girls and Panzer: Saišúšó - Dai ni wa

 • Japonsko

  Girls and Panzer the Finale: Part II

 • Japonsko

  ガールズ&パンツァー 最終章 第2話

Animovaný

Japonsko, 2019, 54 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Echelon1
  *****

  As the guns roar and Senshado calls, Honor spreads its wings, as the battle begins!♫ Bál som sa, čo to ponúkne, ale som milo prekvapený. Predovšetkým boj v džungli bol dosť napínavý, prostredie vizuálne aj atmosférou fantastické a Chi-Ha Tan až znepokojujúco nebezpečné. Hlavne som dúfal v lepšie spoznávanie osobností tankistiek, a to som aj dostal. Oceňujem v tomto ohľade mnohé drobné, ale výborné reakcie na situácie, ktoré dokážu povedať o osobnosti človeka veľa. :-) Fyzika stále nefunguje tak, ako by som si to aspoň ako tak predstavoval, ale s tým ja už neurobím nič. Nastal čas na časť 3!(29.2.2020)

 • Gallienus
  *****

  Čekání na tuto epizodu bylo opravdu dlouhé, ale z mé strany určitě spokojenost, bavil jsem se. Kvituji, že zde byly ukázány souboje i ostatních škol, jen mě mrzí, že byly tak kraťounké... Či-Ha-Tan mile překvapil, vím, že není šance, aby tato škola postoupila, ale nevadilo by mi to. Co napsat na závěr, snad nebudeme na pokračování čekat opět dva roky...(29.3.2020)

 • KM Phoenix
  ****

  Konečně jsme viděli i detailnější zobrazení soubojů ostatních škol a přehnané souboje byly opět dost zábavné. A nechyběla ani kulturní vložka, v tomto případě v podobě písně o cibuli.(24.11.2020)