Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Catalina (Carmen Villalobos) je mladá a velmi krásná dívka žijící v Kolumbii – její vrstevnice poskytují sexuální služby drogovým baronům a Catalinu toto lukrativní „povolání“ rovněž láká. Je ochotna udělat vše, aby se vymanila z chudoby. V cestě jí však „stojí“ její malá prsa, a tak začíná její spletitá pouť za vysněnými prsními implantáty, na které však nemá peníze – za pomoci místní kuplířky se tak snaží prodat své panenství. Nakonec padne do osidel Juarézského kartelu, který ji použije jako „mulu“ k pašování drog. Vymaní se Catalina ze světa organizovaného zločinu? (fiLLthe3DD)

(více)

Galerie (60)

Zajímavosti (3)

  • V souvislosti s uvedením této verze se autor knižní předlohy Gustavo Bolívar vyjádřil, že při psaní románu vycházel ze skutečných událostí – v reálném životě se totiž setkal s nezletilou prostitutkou, která své prsní implantáty (stejně jako hrdinka knihy a seriálu) získala výměnou za sex (naneštěstí lékař užil již použité implantáty, což vedlo k alergické reakci a infekci). (fiLLthe3DD)
  • V knižní předloze je Catalině čtrnáct let. Carmen Villalobos, jež hrdinku ztvárnila, bylo v době natáčení 25 let. (fiLLthe3DD)
  • Natáčení probíhalo v Kolumbii (města Bogotá a Girardot) a Mexiku (Sinaloa). (fiLLthe3DD)

Reklama

Reklama