Zkrocení zlého muže

Fair Play

Komedie

Československo / Finsko, 1986, 100 min

• anais

Nepochopím, že po něčem tak kompaktním a (ano) geniálně jednoduchém jako S tebou mě baví svět mohla Poledňáková natočit takovou hrůzu. Titulkované scény s nehereckým Strasburgerem působí spíš jako nějaké první čtení než finální záběry, Satinský a Postránecký jako by vypadli z předchozího filmu a vůbec se sem nehodí, scénář je taková nuda a šeď až je to k nevíře...(28.6.2011)

• gouryella

Magda Vasaryova je sice velmi dobra herecka, ale slaboucky scenar ani ona zachranit nemohla.(27.7.2002)

Nechapu, tohle nizke hodnoceni. Ja nejenze jsme si film po desitkach let pamatovala, ale ja se na nej s chuti podivala znovu pred 14 dny a opet se mi to libilo, je to usmevne.(2.11.2014)

Magda Vášáryová výborná jako vždy, 3 okouzlující tetičky s rozkošnými hláškami. Pro mě nezapomenutelné bylo označení Nádvorníka (Jan Přeučil) za přitažlivého mladého muže. Zkrocení zlého muže není vyloženě sportovní film, ale hokejoví fandové si v něm určitě několik zajímavých pasáží najdou.(22.4.2011)

• tuntavala

Vasaryova jedina bodovala.(19.10.2014)

• - Na filme spolupracovalo aj fínske štúdio Lunaris. (Raccoon.city)