• Janiska
  ****

  Nemůžu si pomoci , 4*, prostě nemožně romantická duše, prostě láska je láska, Straburger je pohledný chlap a Magda tak zoufale zamilovaná .Dámy ruce na srdce, nepoznaly jste se trošičku? Myslím, že základní zápletka neni až tak moc od života, láska přece zblbne spoustu lidí. Z dnešního pohledu je sice perspektiva možného cestování za socialistické hranice trošku úsměvná "Máš doufám pas?" Taky jsem dlouho nemohla uvěřit , že se Tereza-Magda mohla tak rychle naučit " engliš", ale pak jsem potkala příbuznou a viděla na vlastní oči, že to možné je , pokud je motivace a nadání pro jazyky, .....o)))). A taky mě napadá, škoda, že si paní režisérka tenkrát nevybrala pro roli kanadského trenéra pana Brzobohatého, taky pěkný mužský....nebyl by ho problém nadabovat ....(11.6.2013)

 • A.L.E.S.
  ***

  Skvělý film, i když místy trochu pokulhává a není to zrovna moje silná parketa, s mým oblíbeným Karolem Strasburgerem. Ten hrál i Adamce v Kamarádovi do deště. Vášáryová uchvacující jako vždycky a Strasburger jako cynický a sukničkářský trenér. Vždycky se na něj koukám..., ale pokud máte k Polákům blízko, můžete se o víkendu po druhé hodině dívat na Familiadu (něco jako 5 proti 5).(28.2.2007)

 • PavelZava
  ****

  Vtipné bylo, že oba uměli několik světových jazyků, ale stejně se nedorozumněli :-) Magda Vašáryová měla být špionka, ipřesto, že hokeji nerozumněla, viděl jsem dříve, ale dobrý. Udělal jsem si rekapitulaci režisérské práce Marie Poledňákové a má to u mě padesát na padesát nebo spíše 5 líbilo na 5 nelíbilo či neviděl. Reilu peli nevím co znamená v češtině, je u toho dnes česká vlaječka. (09.07.2013) Reilu peli je česky Fair play aháá *** Jak mohla vůbec poznat, že ten chlap na Václaváku má něco společnýho s hokejem ? Třeba měl s sebou hokejku. Shraboval s ní listí ? … Půl roku jsem jí vysvětloval, že to černý pruhovaný na ledě je rozhodčí. Pro ní je to dozorce. … Do Finska ? Jsou snad Helsinki v Jížní Bolívii ? …(12.2.2011)

 • zette
  *

  Ze zlateho MS 85 v Praze chteli tvurci neco vytezit a natocili slataninu, ktera bude na uspechu hokejistu parazitovat. Aby se dostali i za hranice, vytvorili nesmyslny scenar a zapojili finskou produkci. Z Helsinek si samozrejme, zcela zbytecne odskoci i do nedalekeho Leningradu... Jiny smysl tohoto filmu nevidim. Abych videl skutecne hrace v zapase, na to radeji pouziji youtube, nez tenhle film.(19.10.2014)

 • Master19
  **

  Marie Poledňáková zde exponovala nejnepovedenější pasáže svých předchozích filmů. Karol Hamburger možná režisérku okouzlil, ale herecky pokořil dokonce Vlastíka Harapese z "velryby" a to je co říct. Satinský s Postráneckým tu jedou svoje z expedice ydykseB a mám takový dojem, že Magda s bábrdlema bydlí v bytě, kde si balil Pepino sebou do baťůžku želvičku. No, zápletka možná zajímavá, ale je to natočeno opravdu špatně... Z mládí si ale tenhle film samozřejmě pamatuju, zejména díky oblibě hlavní hrdinky v neustálém sprchování.(2.10.2017)

 • - Na filme spolupracovalo aj fínske štúdio Lunaris. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace