Star Trek

• USA Star Trek (více)

Série(2) / Epizody(22)

V tomhle animovaném seriálu nadabovaném herci z původního Star Treku míří hvězdná loď Enterprise za novými dobrodružstvími. (Netflix)

Recenze uživatele Adasin k tomuto seriálu (1)

Star Trek (1973)

Milý seriál, užila jsem si jeho sledování a tak trochu jsem se vrátila do dětských let, kdy jsem byla ochotná i v šest ráno vstát, abych v televizi chytila své oblíbené seriály. Animace mi přijde celkem odfláklá (hlavně u postav nebo pohybu Enterprise) - zvlášť vzhledem k tomu, že se jí tvůrci snažili co využít, aby představili co nejvíc jevů a mimozemských bytostí, jejichž realizace v hrané podobě by byla buď nemožná nebo příliš nákladná. V důsledku toho je tu většina druhů odlišná od lidí a Enterprise se dostává do všemožných prostředí, stejně tak výsadek (např. pod vodu). S animací párkrát i ujel děj, zřejmě proto, že po příliš velkém omezení představivosti teď tvůrci měli až příliš velkou volnost. Většina zápletek mě ale bavila a některé z nich bych si přála vidět v hrané (a delší) podobě, stejně tak některé postavy (Arex, Tchar). Ještě se soundtrackem si mohli dát víc práce, slyšet ve všech nebezpečných/napínavých situacích pokaždé ten stejný motiv, začalo být po pár epizodách už celkem otravné. 7/10 ()