Star Trek

• USA Star Trek (více)

Série(2) / Epizody(22)

V tomhle animovaném seriálu nadabovaném herci z původního Star Treku míří hvězdná loď Enterprise za novými dobrodružstvími. (Netflix)

Recenze uživatele RedDuck k tomuto seriálu (9)

Star Trek (1973)

Animace je ryze úsporná, jinak ale lepší než průměrné díly v hraném Star Treku. Tvůrci si tady mohli mnohem víc dovolit, což je vidět i na posádce, třeba kočkoidní šelma Mress s dabingem vrněním a předěním:) Kratší stopáž je rozhodně ku prospěchu, takže se, narozdíl od hraného Star Treku, nenudíte. Jenom ale prostě chybí opravdoví herci, u hraného mě držel právě výraz pana Spocka a slečny v minisukních:) ()

Jiná perspektiva (1974) (S01E15)

Jeden z dílů, kde se znovu popustila fantazie v zobrazování mimozemšťanů díky animovanému zpracování. Zde je Civilizace slimáků s IQ v řádu tisíců, lidé jsou cenným přírůstkem do jejich zoo. ()

Džihád (1974) (S01E16)

"Všichni tu zahyneme!" "Ano, to je statisticky možné." Takový galaktický Armageddon, výběr všech ras má zabránit zničení galaxie. Když už je námět plonkový, tak aspoň potěší nové rasy. ()

Orionští piráti (1974) (S02E01)

Jeden ze slabších dílů, pirátská rasa je zajímavá jen tím, že při neúspěchu páchá sebevraždu. ()

Bem (1974) (S02E02)

Pěkný díl s poučením. Tentokrát zde není žádný nepřítel, všichni uznají své chybí a v míru se rozloučí. ()

Vtipálek (1974) (S02E03)

Odlehčený díl, Enterprise si dělá z posádky šprťouchlata. ()

Mor (1974) (S02E04)

Doktor McCoy je obviněn z vraždy tisíců. Naštěstí se vše vysvětlí a zase skončí všechno smírem. ()

Zhoubnější než hadí jed (1974) (S02E05)

Ničím zajímavé střetnutí s Kukulkanem, mayským bohem a mimozemšťanem. ()

V opačném čase (1974) (S02E06)

Vtipný alternativní vesmír, kde lidé mládnou do kolébky, což postihne i posádku...ještě že měli na palubě důchodce... ()