Hoci každý z nich vládne nezvyčajnými schopnosťami, iba v tíme sú skutočne neporaziteľní. Dr. Reed Richards, pilot Ben Grimm, Sue a Johnny Stormovci letia v raketopláne, ktorý sa ocitne pod silným bombardovaním kozmického žiarenia. Len s najväčšími ťažkosťami sa im podarí zachrániť a vrátiť späť na Zem. Až po návrate zistia úžasnú vec - navždy sa zmenili na superhrdinov obdarených zázračnými schopnosťami. Keďže chcú ich prostredníctvom pomáhať ľuďom, vytvoria tím Fantastická štvorka. Redd ako Mr. Fantastic dokáže naťahovať svoje telo, Ben ako Thing sa zmení na nadľudsky silné monštrum, Sue ako Invisible Woman dokáže byť po premene neviditeľná a Johnny ako Human Torch zase vie kedykoľvek vzplanúť a vzlietnuť. Spoločne ochraňujú Zem pred hrozbami zloducha Dr. Dooma či pred požieračom planét Galactusom. (oficiální text distributora)

MarekT

Seriál samotný mě nikdy moc nezajímal, i tak ty dvě hvězdy dám, jelikož tohle je sympatičtější převedení komiksu než ta zfilmovaná verze s příšernou Albou. ()

Marek1991

Filmy o tejto téme sa mi veľmi páčili, ale seriál tu bol skôr. Oboznámil ma s týmito postavami a nebol som nadčený, takže, keď som neskôr videl vo videoklipe Anastacie tieto postavy, čo mi evokovalo, že je taký film, mal som veľké obavy, ale zároveň som sa trocha tešil. Nakoniec som bol milo prekvapený a tento seriál mi to automaticky hodilo do väčšieho zabudnutia. Dnes už na to spomínam ako na podpriemernú rozprávku, ktorá zostala v tieni Spidermana a iných. ()

blondboss

Fantastická štvorka je ďalším počinom z dielne Marvelu, ktorý bol zo všetkých hádam najmenej úspešný. Preto sa čudujem, že sa v tom ešte pokračuje, ale hlavne tento seriál veľmi nevyšiel. Slabé animácie, slabé príbehy a potenciálne zaujímavý námet veľmi kostrbato využitý. Jedna hviezda za snahu, druhá za nezabudnuteľnú titulnú skladbu v prvej sérii. 40 % ()

PanCitron

Když jsem byl malý tak mě Fantastická čtyřka až tolik nebrala, ale no teď když jsem se zpětně díval musím říct, že to není tak zlé. Jako není to žádná pecka, vyřešení jednotlivých zápletek se dost opakuje, přesto některé epizody především v druhé sérii byly opravdu výborné. Nejoblíbenější epizody: 1x05-06 - The Silver Surfer and the Coming of Galactus, 2x13 - Doomsday ()