Fantastic Four, The (TV seriál)

Fantastická štvorka

Akční / Animovaný / Sci-Fi

USA, 1994, 22 min

Když jsem byl malý tak mě Fantastická čtyřka až tolik nebrala, ale no teď když jsem se zpětně díval musím říct, že to není tak zlé. Jako není to žádná pecka, vyřešení jednotlivých zápletek se dost opakuje, přesto některé epizody především v druhé sérii byly opravdu výborné. Nejoblíbenější epizody: 1x05-06 - The Silver Surfer and the Coming of Galactus, 2x13 - Doomsday(20.3.2011)

• NinadeL

Vždycky to bylo o dost slabší, než Spider-Man.(18.12.2012)

• Marek1991

Filmy o tejto téme sa mi veľmi páčili, ale seriál tu bol skôr. Oboznámil ma s týmito postavami a nebol som nadčený, takže, keď som neskôr videl vo videoklipe Anastacie tieto postavy, čo mi evokovalo, že je taký film, mal som veľké obavy, ale zároveň som sa trocha tešil. Nakoniec som bol milo prekvapený a tento seriál mi to automaticky hodilo do väčšieho zabudnutia. Dnes už na to spomínam ako na podpriemernú rozprávku, ktorá zostala v tieni Spidermana a iných.(2.9.2012)

• MarekT

Seriál samotný mě nikdy moc nezajímal, i tak ty dvě hvězdy dám, jelikož tohle je sympatičtější převedení komiksu než ta zfilmovaná verze s příšernou Albou.(7.8.2009)

• blondboss

Fantastická štvorka je ďalším počinom z dielne Marvelu, ktorý bol zo všetkých hádam najmenej úspešný. Preto sa čudujem, že sa v tom ešte pokračuje, ale hlavne tento seriál veľmi nevyšiel. Slabé animácie, slabé príbehy a potenciálne zaujímavý námet veľmi kostrbato využitý. Jedna hviezda za snahu, druhá za nezabudnuteľnú titulnú skladbu v prvej sérii. 40 %(27.2.2017)