• USA The Soul Collector (více)
Horor
Jihoafrická republika, 2019, 105 min

Trailer

LIVINGDEAD odpad!

Po 45 minutách vypnuto a navždy smazáno. Strašná sračka. Více mne zajímaly aktuální zprávy o koronaviru na mobilu, než tahle utahaná nudná blbost. .......OBSAH: Tajemná hrůza vykoupení a důsledky dohody s temnými silami. Osamělý starý muž musí navěky sbírat duše, protože kdysi prodal duši své vlastní dcery. Ale bude někdy schopen odčinit tento skutek? ()

Morholt

Manželský pár s dcerkou se po smrti mužova otce přestěhuje do jeho rodného domu, Vzápětí se objeví divný černoch a s ním i divné věci. První půlhodina působila jako rutinní televizní horor, na který by se dalo i koukat, ale pak režie vypadla z tempa a nedokázala udržet pozornost. A přitom příběh, byť nijak převratný, nebyl díky africkému prvku úplně pitomý a potvůrka prohánějící se v okolí sídla působila celkem roztomile. Jenže halt není každý den posvícení. No a standardní snaha o originální konec to zabila úplně. 25% ()

Rathalos

Tak to bola hovadina,este prva polhodina sa dala,ale potom som mal problem to dopozerat,cas plynul hrozne pomaly,takmer odpad...:-) ()

kaylin

Jihoafrický snímek „8“ je ukázkou toho, jak může vypadat horor z trochu jiné kultury, horor, který by v sobě měl potenciál, že bude děsivý, ale ve skutečnosti se ukazuje, že je to spíš drama, které v sobě má pouze nadpřirozený prvek. Ale horor prostě není jen o tom, že je v jinak realistickém příběhu nějaký fantastický prvek. Tohle dělá ze snímku „8“ jen lehce podprůměrné drama. ()