poster

Chickens Come Home

Krátkometrážní / Komedie

USA, 1931, 30 min

 • josieaddms
  ****

  Jednoduše rozkošné. Tentokrát to byl více propracovaný scénář, a dokonce jsme měli i zápletku. Všechno to začíná v krásné kanceláři, kde je Oliver šéf, a Stan něco jako jeho pravá ruka, ale jak to tak bývá, u nich nikdy nic nejde tak, jak by mělo. Proto se tam jak vichřice vřítí Oliverova bývalá milenka, a snaží se ho vydírat ne zrovna jeho oblíbenou fotografií. Tím začíná celý šílený spád událostí, do kterého se zaplete celé okolí. Všichni se nakonec sejdou v Ollieho domě, kde je zmatek, a nikdo už vlastně neví kdo je kdo. Já osobně jsem se dobře bavila, hezky to ubíhalo, a byla tam zase spousta povedených vtipů. Co dodat? Je to prostě Laurel a Hardy.(13.3.2012)

 • Flego
  ***

  Laurel a Hardy majú problémy so ženami. www.video.google.com(23.3.2007)

 • Pitryx
  ***

  Velmi povedený remake filmíku „Love 'Em and Weep“ z roku 1927. Pan Hardy si jen prohodil role s panem Finlaysonem a taškařice jede nanovo. Myslím, že jsou oba filmíky na stejné úrovni.(23.11.2016)

 • Iggy
  ***

  Česky Hříchy mládí. Hardy je kandidát na starostu a spolu s Laurelem jsou majitelé prosperujícího obchodu s hnojivem. Jednou ale přijde Ollieho milenka z mládí a vydírá ho kompromitující fotografií. Mají se sejít večer, ale Oliver má zrovna důležitou večeři se soudcem, a tak to s ní má zatím „zorganizovat“ Stan, než bude moct Oliver přijít. Hardy se tedy různě snaží z večeře vymluvit, musí tajit její neustálé rozhořčené telefonáty a neustále uplácet sluhu Finlaysona. Stanovi se taky moc nedaří „zorganizovat“ a ani přes nadlidskou snahu jí nezábrání v tom, aby jela Ollieho navštívit. O „divokém večírku“, který se koná u Hardyových se doslechne i paní Laurelová a vydá se tam taky. Film vrcholí zmatkem, převlékáním se, chaosem a dokonce střelbou v Hardyho domě. Film je remakem jejich němého filmu Nezdařené zálety (Love Em and Weep), kde hrál ovšem hlavní roli James Finlayson a Oliver Hardy se pouze mihl jako soudce.(4.7.2007)

 • Mol
  ****

  Já se teda smál.(13.12.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace