Černé Vánoce

• USA Black Christmas (více)

Studentka Reily (Imogen Poots) má po lehce traumatickém zážitku ze střetu s opačným pohlavím pifku na všechny chlapy a její spolubydlící na koleji ji v tom mohutně podporují, protože od čeho jiného jsou kámošky, že? Všechny se těší, jak si užijí vánoční svátky ve vyprázdněném univerzitním kampusu, z něhož většina studentů odjela strávit prodloužené volno s rodinami. I proto, že kvůli nevraživosti vůči opačnému pohlaví začalo být tohle sesterstvo dost nepopulární. Dokonalou idylu plnou sněhu a blikajících světel naruší série znepokojivých textových zpráv, která jim začne chodit na mobily. Následně jedna z nich zmizí a další zavraždí maskovaný útočník. Než si Reily a ostatní dívky uvědomí, že jim všem jde o život, ztratí jakoukoliv naději na únik. Mají jen dvě možnosti – pasivně čekat, než si smrt přijde i pro ně, nebo se postavit na odpor. Klíčová otázka zní, kdo proti nim vlastně stojí, a jestli můžou věřit některému z kluků, kteří jim přišli na pomoc. (CinemArt)

GameboyNES odpad!

další feministický výblitek! Té piči co to točila bych dal po hubě lopatou na sníh a přivázal ju ke kuchyňskýmu dřezu. Podle téhle sračky chlapy nemají nic jinýho na praci než jen znásilňovat chuděrky ženský.... ()

Mr.Ward

Ajajaj... Tak to bylo špatný... Studio Blumhouse pečlivě sleduji a “těším” se na každý nový film. Studio se zatím celkem snaží nenasazovat úplný sračky do kin, tady se mu to ale těžce nepovedlo... Štve to o to víc, že se má jednat o remake hororu Černé Vánoce, z kterého si ale tvůrci vzali pouze ty Vánoce 😂😂 ()

borohub odpad!

Už několik hodin se snažím na tomto filmu najít nějaké pozitivum, ale ono to žádné pozitivum bohužel nemá. Jedná se prostě o typickou "liberální" mrdku, která prokazuje medvědí službu všem ženským.. Už od první minuty je jasné, kdo bude ten záporák - no ano přece bílý heterosexuální muž, který na vysoké školy učí fakta (ano troufám si tvrdit, že klasičtí autoři literatury jsou převážně muži..), naopak čím je osoba "černější" či se jedná o ženskou tím je to větší klaďas.. Hlavní "klaďaska" je prostě ztělesnění toho, čím je tato doba strašně ohavná a nějak jsem jí neměl potřebu fandit. Troufám si tvrdit, že kdyby ze záporáků neudělali vraždící magory co znásilňují a podřezávají "bezbranné" ženy na potkání, tak by jim i lidi mohli fandit.. Strašně zbytečnej film, se zbytečně vysokým hodnocením.. 0% ()

Mamlas odpad!

Pár pipinoidní novofemistických teenageřích holek je na koleji. První polovinu filmu převážně tlachají o blbostech, zpívají, hádají se a tak. Ve druhé polovině už jich konečně pár umře, ale ta hlavní ne a odhalí, že mužští protihráči jsou změněni nějakým kouzelnickým rituálem a mají nadlidské mimořádné schopnosti a sílu. Konec je ve stylu Kill Bill, kdy pár pipin zmlátí všechny ty nadlidsky silné chlapy. Tupá, nudná, blbá kravina, u které se jen těšíte na závěrečné titulky. (8%) ()

Chromeskull

Nekomentuju ani,akorát bych se zbytečně rozčílil.Řeknu to takhle trapný,nudný,směšný a pro děti.!Taky nechápu proč ČSFD píše od 15ti,když na IMDb je PG-13.Po hodině jsem chtěl normálně odejít,jak to bylo debilní.Lituju za vyhozený prachy!LIVINGDEAD vyjímečně souhlas! :D ()

zdenzo

Jo, jo, jo. Predvidatelne Béčko ale s aktualnim tematem. Kdyby finalni prichod girl-power byl vice El Machete style, vuuubec bych se nezlobil. ()

waltosin odpad!

Černé hororové vánoce byly opravdu příšerné, tak že jsem nenašel nic za co bych aspon trošku pochválil! Nuda která má vyděsit? a ta sekta to bylo jako co? odflaknutý děj a prostě všechno, nemá cenu plýtvat slovy! 5% ()

moviefan4

1 hviezda len za tých prvých 30 minút filmu. Až zbytočne moc feministická sračka ktorá iba ukazuje hlúposť dnešnej doby. Niesom nejaký zástanca Alfa práv ale už čo je veľa ti je veľa. ()

blondboss

Imogen, Imogen, na čo si sa to len dala? Tento akože remake alebo neviem, čo to v prvotnom ponímaní vlastne malo byť, je niečo strašné. Tak stupídny, otrasne natočený a dejovo infantilný "hororový" snímok som už dlho nevidel. A ten totálne uletený a bizarný záver s myšlienkou jednobunkovca to už úplne dorazil. Jednu hviezdu ozaj z milosti a za Imogen, inak ale je to podľa môjho názoru nepozerateľné. 20 % ()

Pan.Antonin odpad!

"Bolí tě hlava, kámo? To z tebe zakladatel dostává skutečné mužství." Bravo. Přestože jsem od filmu neměl velká očekávání, tak se mu povedlo zklamat mě neskutečným způsobem. Říkal jsem si, že to nemůže být horší než příšerný remake z roku 2006. Mýlil jsem se. Tvůrci vymysleli, že hlavním tématem filmu by měl být boj žen proti zlým chlapům. A že feminismus, černá magie a tajemné kulty delta kappa omikron epsilon mí je přesně to, co film potřebuje a diváci chtějí vidět. Po dobré úvodní vraždě tak film zabředl až po prsa do tohoto hnědého hnusného bahna a už se z něj nevytáhl. Navíc se hloupými dialogy, nelogickým scénářem a nadpozemsky špatným střihem bořil níže a níže a po příšerném finále se naplno potopil do vod odpadu. Vyhněte se tomu velkým obloukem a nekažte si večer jako já. Kde je sakra můj obyčejný slasher, co jsem si přál? ()

Slepejsek

Nebýt (v tu chvíli) poněkud nepatřičné první oběti, vypadalo to dloooouho jako sonda do kolejních pošťuchovaček. K první oběti ale nakonec "naštěstí" přece jen přibudou další a film nabere rysy klasické "vyvražďovačky". Jenže než se odhodláte k první sázce na další padlou pipinu, vstoupí do hry genderově převážený feminismus a zoufalý pokus o něco jako magii. Holky nejspíš kdesi za kulisami pozobou nějaké modré prášky, protože se ztopoří jako královská garda a z béčkového horroru se stane něco jako kastrační účtování s odpornými mužskými půlmozky. Húúúúúf! Co jen se to lepí na paty??? ()

jarmil8

Velmi koukatelný a odsýpající thriller/horor. Postavy a jejich vzájemné spory jsou od počátku zajímavé. Měl jsem pocit, že mají nějaký život i mimo příběh (narozdíl od podobně založeného The Craft). Když v poslední půlhodině přijde ten očekávaný horor, tak dámy a jejich proslovy působí poněkud nevěrohodně. Žánrová daň. Chlapi jsou samozřejmě buď špatní nebo k ničemu a brzy zemřou. ()

Peddro odpad!

Jeden z nejhorší filmů, které jsem viděl. Je to naprosto odporná, progresivistická propaganda, ze které se mi dělá nevolno. Hlavní hrdinka je aktivistka, která sbírá podpisy do petice za odstraňování bysty, vyloučení konzervativního učitele, protože učí o klasicích. Nenávidím progresivismus a Cancel culture , protože jsou to nejnebezpečnější ideologie, které ničí západní civilizaci. Odporný, aktivistický film, který je opovrženíhodný... ()

Kujava

Jsem si tak po škole usmyslel, že se do kina zajdu odreagovat a narazil jsem na premiéru Black Christmas. K filmu jsem viděl jenom trailer a vypadalo to docela slibně, ale neočekával jsem žádný zázrak, taky to byla blbost a měl jsem jít radši na něco jinýho. Začátek se dost táhl a dialogy neměli význam pro příběh. Takový typický americký žvásty. Potom když se to nějak rozjelo, tak jsem moc nepobíral, kde se pořád berou ty týpci v pláštích a zabíjejí každého na potkání. A konec byl jedno velký WTF. Nechápu jak tohle můžou nazývat hororem/thrillerem, bez lekaček, atmosféry a kapky krve. Víc než samotnej film mě děsil kastrolovej účes Imogen Poots a děsivej ksicht její černý feministický kamarádky. Zbytečná kravina plná “silných a nezávislých žen”. 2/10 ()

PsychoMike

Nemohol som si pomocť ,ale toto nie... Ten pocit ked po dvanástke v práci sa tešíš na dobrý horror....trošku relax ,odreagovanie,prídeš do kina a film ta nedokáže zaujat ani na tolko aby si nezaspal :D pametam si záverečné titulky. Tento film by som vedel porovnať zo Slender manom .... 1 /10 ()

matko2351

Ako epizodu zo serialu Buffy, premozitelka upirov. Vazne, cakal som kedy pride a vsetko ukonci. Tesil som sa na iny styl filmu, neco podobne ako z roku 2006 alebo 1974. Mozno nabuduce, ale pre mna slabe 3* ()

Dratini odpad!

Aktivismus mi dal sílu! Teď zvládnu nejenom vyhodit starého bílého profesora, ale přeperu a posléze zlikviduju bandu zlých bělochů, kteří se ve volném čase však nevěnují aktivismu za práva menšin, ale fitku a černé magii zvyšující fyzické schopnosti. Ale za mnou stojí idea. Jak by proti mně vůbec mohli mít šanci? ()