Vlad narážeč

Vlad Dracula

Horor / Thriller

USA, 2003, 99 min

• AlistairMir

Omlouvám se všem citlivým povahám...ale kdyby byl Vlad osvalenej fešák a "narážel" smyslné upírky tak by to snad dopadlo i lépe než tohle veledílo. Tento film je buď výsměch nebo pokušení o vzkříšení pravého Vlada, protože jestli by mě něco donutilo vstát z hrobu a někoho vysát tak tvůrce této tragédie. Jedna hvězda za...já nevím...tak třeba za...já fakt nevim...Za VLADAAA :-D(5.8.2014)

• Asia_Power

Billy Zane možná katastrofu na Titanicu přežil, ale to nemění nic na tom, že od té doby jde čím dál víc ke dnu a jeho filmy jsou zárukou dokonalé sračky, na kterou se nedá dívat. A Billy jako správný frajer drží svou laťku i v tomto snímku deset metrů pod zemí a s kozlíkem Popowichem nám dává nenápadně najevo, že tento film jde přežít jen díky kombinaci - Popovičák do ruky a nechat se narážet bo někoho narážet...pak to bude alespoň příjemně promrdanej čas...Jinak film doporučuji jako dárek pod stromeček největšímu nepříteli, pokud se z toho nezhroutí, tak je tu ještě možnost že se mu zkurví přehrávač, páč tomuhle neodolá nic.(22.11.2015)

• Trinculo

Klasika. PhD studenti a studentky jako maso na porážku. Co jiného taky. A kdy si lidi přestanou myslet, že Rumunsko je jakási díra v zemi plná divnejch rituálů a hladovejch a zároveň neskutečně nadrženejch valašskejch krutovládců. A vlad co má vstát z hrobu! A jako celek to přílíš nedává smysl a čpí televizním horrorem pro brzké ranní hodiny na daleké kilometry.(21.6.2012)

• SOLOM.

Drákula se musel obracet v hrobě, když byla premiéra tohoto..... Ani se nedá slovy moc popsat čím že je vlastně toto upíří veledílo. Amíci měli zase pár dolarů na rozhazování a tak si řekli, že si udělají prdel z evropské historické postavy. Jediný bod dám za pěknou herečku, protože zbytek filmu není hoden naprosto ničeho. Doteď je mi líto těch peněz, které jsem za to dal ve výprodeji ( asi 40kč), sem mohl mít dvě piva:(((26.4.2010)

• Godhaj

,,Musíme to hlásit." ,,Rumunské policii? A strávit s nimi několik dnů? Nenene ne, teď půjdeme spát, nic to není." Vlad je teda pořádný kujón. Protože je prokletý, tak pobíhá po lesích a przní americké doktorandky. Zní to možná legračně, ale legrace to opravdu není. Na céčkový film je v něm málo akce, půl filmu se jen prochodí, což je pěkná nuda. Vlad v kožených gatích vypadá vesele, ale moc často se na obrazovce neobjeví. Jako totální wtf scény působí prostřihy do minulosti, které vypadají jak vykradené z úplně jiného filmu. Postelové scény zase připomínají nějaký eroťák, který se možná točil paralelně. Prostě hrůza...(4.4.2012)

• - Film se natáčel v Bukurešti v Rumunsku. (rafix)

• - Michael D. Sellers vyhrál na filmovém festivalu Fort Myers Beach cenu v kategorii nejoblíbenější režisér. (Terva)