Vlad narážeč

Vlad Dracula

Horor / Thriller

USA, 2003, 99 min

• Paldini

Netvrdil bych, že film nemá žádný děj. Jen je v něm obrovská koncentrace naprosto nesmyslných scén a nesmyslného chování hlavních postav. Např. honička Billyho Zanea s příslušníky sekty drakonitů nebo snad byl Billy Zane členem sekty? A proč ho pak honili? Asi aby byla ve filmu i automobilová honička, která stojí za prd. Nebo proč šli hlavní hrdinové dva dny pěšky lesem, když na místo určení přijel Billy Zane v klidu autem. No je to do slova a do písmene hrůza (však je to horor, který hrůzný býti má).(10.1.2005)

• Chuanek

V rumunsku se děje něco podivného, ihned po příchodu tajemného amuletu do země, amulet dávného tyrana, kterému bůh sebral i tu poslední radost na světě a ten se za to smrtí. Film provází docela chaotický děj, sem tam vás něco uchvátí, ale rozhodně to není film na další zhlédnuté, jak se říká jednou a dost, tak v tomhle to platí dvojnásobně(16.12.2007)

• AlistairMir

Omlouvám se všem citlivým povahám...ale kdyby byl Vlad osvalenej fešák a "narážel" smyslné upírky tak by to snad dopadlo i lépe než tohle veledílo. Tento film je buď výsměch nebo pokušení o vzkříšení pravého Vlada, protože jestli by mě něco donutilo vstát z hrobu a někoho vysát tak tvůrce této tragédie. Jedna hvězda za...já nevím...tak třeba za...já fakt nevim...Za VLADAAA :-D(5.8.2014)

• CyriC

Po tísících letech lidé na zemi zapoměli některá slova, jiná našla nový význam. Vznikla dokonce slovní spojení, která vyjadřovala více vlastností, jedním z těchto spojení je "Vlad narážeč". Obyvatelé světa budoucnosti jej využívají pro označení bezmezné nudy a absurdity okamžiku, který připomíná pohled do Lovecraftova světa za oponou. Nudy v tomto filmu je více, než hoven v Pražské kanalizaci.(22.9.2010)

• rochelka

Tak tohle je fakt síla! Obdivuju sama sebe,že jsem ty sexuální orgie,trapácké hororové pokusy a dementní dialogy dokázala shlédnout až do konce. Vždyť to nemělo hlavu ani patu! Nevím,co jsem si od toho slibovala,vždyť už i ten název divně voní. A ty úchvatné ,,bojové scény''! Přímo dech beroucí podívaná!(12.8.2006)

• - Michael D. Sellers vyhrál na filmovém festivalu Fort Myers Beach cenu v kategorii nejoblíbenější režisér. (Terva)

• - Film se natáčel v Bukurešti v Rumunsku. (rafix)