poster

Red Shoe Diaries 5: Weekend Pass

Drama

USA, 1995, 86 min

Režie:

Peter Care
(další profese)
  • Paity
    *

    Claire Stansfield je opravdu zajímavá kost, které bych si rozhodně všimnul, i když to není dáma, kterou nelze přehlédnout.(26.7.2013)

  • NinadeL
    *****

    Za díl Bounty Hunter s Claire Stansfield :) Jednoznačně. Umění to není, ale sexuální dusno by se tu dalo krájet a celé je to vlastně mnohem příjemnější, než full frontal, který Claire ukázala v Pocitu s Ericem Robertsem. A má to nádhernou stylizaci Playboye... Prostě, znáte to, krásná holka vystoupí kdesi na odlehlý benzínce a místní barman je tam sám, odříznutej od jakýkoli civilizace, kvůli počasí vypadla i elektřina. Krásná holka si zapózuje u jukeboxu, na dámách pak nechá pootevřeno, když si u umyvadla otírá šmouhy z předešlýho dobrobrodružství a jde zpátky k chlápkovi. Ten jí tak dlouho ukecává, poplkává něco o receptu svý babičky na výborný koláče... Mezitím se už nádherně setmělo, bouřka sílí a už je ruka pod sukní. Příležitost použít pouta se také najde, okusit Claiřin zadeček je zkrátka nutnost. Diváci se červenají, herci vlhnou... Honička před barem se promění v sex v bahně a ten plynule pokračuje zpátky v baru... Co víc si přát? Snad jenom rozlišení 1080pi.(1.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace