Reklama

Reklama

Kono subarašii sekai ni šukufuku o! Kurenai densecu

  • Japonsko この素晴らしい世界に祝福を! 紅伝説 (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Ve filmovém pokračování Kono subarashii sekai ni shukufuku wo! a Kono subarashii sekai ni shukufuku wo! 2 se opět vrací Kazuma Satō a jeho parta. Tentokrát jsou vyplašeni dopisem od Yunyun, ve kterém se píše, že se mají dostavit do vesnice klanu Karmínových Démonů. Banda se tam rozhodne jít a využijí tam trochu času, který jim zbyl, ale potíže začnou vznikat poté, co se objeví nepřátelský generál! (CarnTheNunya)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (9)

DaweForeman 

všechny recenze uživatele

Kazuma se tentokrát vydá na dobrodružství do vesnice karmínových démonů, kde se setká se spostou lidí podobných Megumin a narazí tu i na dalšího generála démonní armády. Jako obvykle se tu člověk řeže smíchy od začátku do konce typickému humoru pro tento svět, má to i své vážnější momenty, což tomu přidává na kvalitě a taky trochu oddechu od všeho toho šaškování, a celkem mě i překvapilo více momentů té úžasné animace při záběru na blízký detail pro dramatičnost. Po příběhové stránce mě zaujalo několik nových informací o postavě Megumin. A v závěru jen hudební stránka, která se drží svého (takže nic moc). ()

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

I filmová Konosuba si drží svůj standard ohledně vtipů a během nějaké té hodiny a půl zvládne i odvyprávět docela smysluplný a zajímavý příběh s tím, že postavy a jejich vztahy se zde posunou mnohem víc, než v celé druhé sérii seriálu... A já jsem spokojený, bavil jsem se moc dobře, na barevnou magii se mi pěkně dívalo a k dokonalosti mi snad už jen chybělo, kdyby v závěrečných titulcích, po tom dojmu co ve mě zanechal boj s další generálkou pána démonů, začalo hrát "All you need is love..." 9,2/10 ()

Reklama

zdepapepa 

všechny recenze uživatele

Skvělá zábava, ale zároveň nic, čím by se člověk mohl veřejně chlubit, že se mu to líbí - čili přesně Konosuba, jak ji mám rád. (místy mě až ze smíchu bolelo břicho, jak nebylo přestávky mezi "epizodami") Nemůžu se však zbavit dojmu (a utvrdila mě v tom kritika čtenářů předlohy), že závěr filmu byl špatně rozvržen - epické bitvy jsou fajn, ale emotivní a zcela zásadní vývoj charakteru postav si zaslouží víc než jen pár krátkých scén oproti protahovaným soubojům (notabene když to bylo vtipné i roztomilé zároveň; rozhodně se z toho dalo vytěžit více). Animaci není co vytknout, drží se na vysoké úrovni a skvěle sekunduje vynikajícímu scénáři a dialogům. Hudebně je to místy klasický grandiózní filmový průměr anebo grandiózní RPG-videoherní průměr, zachraňují to tak klasicky energický OP a typicky oddychové ED. Subjektivní plus za mnou milovanou absurdní estetiku Crimson Demons, jak co do jejich oblékání, jejich představování tak jejich magie. S tím jde ruku v ruce i objektivní mínus za Darkness a Aquu, které dostaly nepoměrně méně času na obrazovce, oproti páru "kazumin". Jestli si něco ze světa Konosuby zasloužilo celovečerní film, bylo to tohle. Zasloužilo si to však větší distribuci do kin - sledování doma je pohodlné, ovšem smát se společně s ostatními fanoušky a vidět EXPLOSION! na "stříbrném" plátně musí být k nezaplacení. ()

Godhaj 

všechny recenze uživatele

,,I said that the sword’s name is Chunchunmaru.“ Konosuba ve filmu je docela zajímavá, divák se dozví něco o minulosti Megumin a Yunyun. Do toho se zapletou s jedním zlým generálem, jak to bývá v seriálu běžné. Vlastně jde o klasický díl seriálu roztažený do hodiny a půl. Konec mi přišel ale hodně natahovaný a kdyby se o půl hodinku zkrátil, vůbec by to nebylo na škodu. Nicméně děj přijemně ubíhá, obsahuje hodně vtipů a narážek a celkově je to trochu svěžejší než seirálové díly. Škoda jen, že to trochu odbočilo od parodie na roleplaying hry, čekal bych ně více odkazů. ()

Terezinka198 

všechny recenze uživatele

Víc vtipu, víc výbuchů, víc boing boing-... ehm, Konosuba film naštěstí najel na linii z první série a já se příjemně bavila. Dokonce jsem viděla i jakési lepší zvládnutí vztahů tak nějak celkově. Za mě tedy slušných 9/10 a příště přidejte trochu víc explozí, protože těch bylo málo :) *sarcastic laugh* PS: Kazumovi se v tomto filmu splnil nejeden sen. ()

Galerie (36)

Reklama

Reklama