Epizoda 1 (E01) (epizoda)

Drama / Sci-Fi

Norsko, 2019, 45 min

Tak to je slušnej nářez.(29.8.2019)

První díl zajímavý. Po prvních příchodech se přesuneme pár let do budoucna. Zpřimnělí se adaptují do společnosti. Takový "časový uprchlíci". Doufám, že se to po prvním díle nezvrhne, zatím dobré. Hlavně dost nesourodá vyšetřující dvojka. Ale myslím, že jim to půjde dohromady. Taky celkem originální humor. Fajn, to s koťátkem mě taky dostalo, protože mech asi dost drhne. Ne?!(18.10.2019)

// Zasloužilý nápad, jenom se bojím, že si s ním norští tvůrci ukrojili až příliš velké sousto. Přece jen se to koncepčně rozpadá už v pilotním díle, logika světa je neuvěřitelně děravá a mám pocit, že ani žánrově to není moc dobře vymezený. Na druhou stranu postavy mě baví, zápletka má potenciál a vikingů v televizi není nikdy dost. Šanci tomu dám.(22.8.2019)

• vnimatkrasu

Migrační paralelu chápu. Přesto jsem za tou slupkou místy vydařenýho bizáru zatím nenašel právo na život.(24.8.2019)

Tohle prostě nemělo chybu :-D Ze srandy jsme si to s mužem pustili, co to jako zase bude za bejkárnu, a ono nás to mile překvapilo. Prý drama jo, my jsme se docela solidně zasmáli :-D Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat a klidně jsem pro víc vtípků, ústřední dvojice mě baví. "Jako kdybych tam měla moc hebounký koťátko." :-D(24.8.2019)