Epizoda 3 (E03) (epizoda)

Drama / Sci-Fi

Norsko, 2019, 45 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

Že já na tenhle seriál nenarazil dřív.. s každým dílem přichází jiné perličky a tou nynější je vtip, který nezná mezí. Takhle jsem se nenasmál už hodně dlouho. Energické, vtipné, napínavé. A ani trochu mi nevadí, že to není vůbec reálné, i když to občas bije do očí..(5.5.2020)

Tak tohle bylo od tvůrců seriálu nečestné a nesportovní! Sotva jsem je vychválil za výborný humor, pěkně příběh vyostřili a vtipné záležitosti se rázem dostaly do pozadí. Pořád jsem se sice měl čemu zasmát, přesto děj citelně zvážněl a já si myslím, že je to docela škoda.(3.2.2020)

Děj pokročil a zamotal se. Nicméně už nebylo tolik skvělých momentů jako v prvním a druhém díle, kde jsem se smál skoro pořád.(17.1.2020)

Byl bych raději, kdyby tvůrci pokračovali v odlehčenějším tónu, protože fórky fungují náramně. Třetí epizoda ale rozehrává další ...temnější inky. Pořád se mi ta fúze minulosti a současnosti hodně líbí, ale tato epizoda byla slabší.(13.7.2020)

Vtipneho bolo tentokrat menej. Rodinna riesitelka sporov a i vystrel vsak usmevne boli. Pozornost sa vsak upriamuje na "spritomneleho", ktory vo svojej dobe bol NIEKTO. Typek, ktory vyzeral byt na vyssom zaporackom poste, bol v zavere z rovnice vyluceny a tak mozno predpokladat, ze chapadla vedu asi o dost vyssie (vzhladom na pouzitu technicku vymozenost). Komunita odmietajuca elektricke vydobytky sucasnosti zrejme v cudnych satach skryva utlu agentku, hackerku a bojovnicku v jednom. Som zvedavy, co je zac. Tento diel mi uz prisiel trochu chaoticky. Snad to v dalsom dieli dostane hodnoverny pribeh.(7.11.2019)