Epizoda 4 (E04) (epizoda)

Drama / Sci-Fi

Norsko, 2019, 45 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

Uf, hodně se mi ulevilo, když se humor zase vrátil do děje. Po předchozí epizodě jsem měl obavy, že se tvůrci ve druhé polovině série odkloní od fungujícího postupu, ale už jsem zase klidný. Mně takhle příběh vyhovuje nejvíc, vyšetřování s určitým dramatem doplněné o výborný humor.(4.2.2020)

Nemůžu si pomoct, ale díly tohoto seriálu jsou opravdu hodně vyrovnané, i tady jsem dost bavil, navíc děj dobře ubíhal a hodně se stalo, přesně tak, jak to mám rád.(10.2.2020)

A zde už nám to začíná trochu kulhat. Humor opět na velmi vysoké laťce, ale kriminální příběh už vázne. Ne, že by šlo o fatální výpadek, ale jsou zde části, při kterých jsem si říkal, že je milion způsobů, jak to okořenit, tak proč kruci vybrali zrovna tak debilní? Inu rozpočet je rozpočet, chápu :)(6.5.2020)

Pátrací tým neměl chybu! :D(25.3.2020)

Ina stopovacia skupina z vikingov a laponca. ;) Uz teda aspon tusime, co za superzienku sa to vyklula v predoslej casti a aku ma spojitost so strelbou v lese. Ako vzdy, ked par nastrocnych vypne mozog a niekto z nich si to odskace, i tato prihoda tej dvojke dievcat snad aspon urychlila prichod dospelosti. Moc sa toho neudialo. Okrem este poharika alkoholu "sucasneho" a "ex"- manzela. Minutaz je ozaj kratucka, az moc.(7.11.2019)