Epizoda 6 (E06) (epizoda)

Drama / Sci-Fi

Norsko, 2019, 45 min

Komentáře uživatelů k epizodě (7)

 • Necrotongue
  ****

  Pokud nebude natočena druhá řada, Norové by mě těžce naštvali. Nějak moc jsem si na Alfhildr zvykl, tahle policistka, která měla po celou dobu feminismus i politickou korektnost absolutně u mechu, mě fakt hodně bavila. Finální epizoda každopádně nemohla mít otevřenější závěr a já doufám, že toho tvůrci patřičně využijí. Mohl bych se alespoň těšit na setkání Toreho s Olafem.(4.2.2020)

 • Cheeter
  ****

  Na jednu stranu dost otevřený konec, který umožňuje pokračování, na druhou kdyby děj skončil tady, tak to taky bude dobré. Na vždy je potřeba vše za každou cenu rozvíjet donekonečna, aby se pak celý seriál shodil.(16.2.2020)

 • Martrix
  ***

  Trochu jsem doufal, že se stane malý zázrak a Zpřítomnělí zůstanou až do poslední epizody svěžím mixem detektivky a sci-fi s norským odérem. Jenže poslední epizoda to trochu rozhrábla. Jakoby se vše norské muselo točit kolem války, střetu mezi pohany a věřícími, nebo Ragnaroku. Líbí se mi ta nespoutanost a živelnost, ale opět vše směřuje k tomu pro mě už ohranému schématu...bude se nejspíš schylovat k severskému konci světa, resp. uvidíme jeho další verzi. Trochu zklamání.(13.7.2020)

 • Sayko
  ****

  Perfektní vyvrcholení! No dobře, možná tak perfektní nebude, jelikož nám to utli v tom nejlepším, ale to naznačuje druhou sérii, na kterou se už sakra těším!(6.5.2020)

 • Franc1s
  *****

  Pojď, půjdeme osvobodit ty pohanské psy.. :)(27.3.2020)

 • warrenur
  ****

  Konecne sa niektore veci dovysvetlili. Tapanie v tme bolo dost dlhe. A ano, narabanie s casovym kontinuom dava filmarom k dispozicii dost silne zbrane, co sa tyka scenara. Moze byt. Zrejme nebol dostatocny rozpocet, aby si tvorcovia mohli dovolit viac. Tak snad cosi zarobia a budeme mat i druhu seriu. Ako celok mierny nadpriemer s obcasnou slabsou, nevyvazenou epizodou.(7.11.2019)

 • golf78
  ****

  Otevreny konec... asi bude 2. serie(30.12.2019)