Zpřítomnělí

Norsko, (2019–2022), 9 h 12 min (Minutáž: 45–51 min)

Režie:

Jens Lien

Nicolai Cleve Broch, Krista Kosonen, Ágústa Eva Erlendsdóttir, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Veslemøy Mørkrid, Eili Harboe, Stig Henrik Hoff (více)

Série(2) / Epizody(12)

V oceánu se nevysvětlitelně začnou objevovat lidé z minulosti. O pár let později se detektiv Lars Haaland spojí s Alfhildr Enginnsdottirovou, první policistkou vikingského původu, aby společně vyřešili případ vraždy v Oslu. (HBO Europe)

Recenze uživatele Franc1s k tomuto seriálu (6)

Zpřítomnělí (2019)

Jako fanoušek krimi a vikingů, jsem strašně rád, že jsem na tuhle sérii úplnou náhodou narazil. Každý večer se ve vodě objeví několik lidí z různých období, viking, pračlověk. No a sledujeme jak se s tím současná společnost popere. Vůbec mi ani nevadí,že je ten seriál vlastně odrazem dnešní doby (imigrantů). Je velice dobře, že tvůrci to odlehčili a nešetřili fórkama, který jsou originální a rád bych si je zapsal do deníčku!! Rozhodně, čím méně o příběhu víte, tím lépe. Já ani trailer neviděl, a musím říct, že rád někam přispěji, aby byla další série.. 8/10! ()

Epizoda 1 (2019) (S01E01)

Tak nápad super, občas trošku mezery, ale myslím že jako krimi s vtipnýma hláškama a vikingskou policajtkou, by to mohlo fungovat :) ()

Epizoda 2 (2019) (S01E02)

Norská zatím-paráda, vtípky hlavní dvojky bych si hnedka zapsal :D A hlavní linka (i když ji mám trochu v pozadí), jsem zvědav co se z toho vyklube. ()

Epizoda 4 (2019) (S01E04)

Pátrací tým neměl chybu! :D ()

Epizoda 5 (2019) (S01E05)

No snad dostanu odpovědi, na všechny otázky :) ()

Epizoda 6 (2019) (S01E06)

Pojď, půjdeme osvobodit ty pohanské psy.. :) ()