Reklama

Reklama

DNA

(seriál)
  • Francie Kidnapping
Mysteriózní / Drama
Dánsko / Francie / Česko, 2019

Hudba:

Jacob Groth

Hrají:

Anders W. Berthelsen, Nicolas Bro, Olivia Joof Lewerissa, Charlotte Rampling, Zofia Wichłacz, Louise Mieritz, Johanne Louise Schmidt, (více)
(další profese)

Epizody(8)

Recenze (3)

VLADEK 

všechny recenze uživatele

To, že se chovají severští detektivové opětovně (jako ve velké části dánských, švédských, norských kriminálek) jako neschopní idioti bych už bral jako nějaký koncept, ale to s tím kočárkem na lodi je prostě nevěrohodná kravina od které se odvozují další a další. A jméno hlavní padoucha vyslovila moje žena po prvním dílu. Škoda. ()

Tosi 

všechny recenze uživatele

Dánský seriál s výbornou kriminální zápletkou strká nos do nelegálního obchodu s dětmi. Když pominu všechny možný i nemožný únosce a podezřelý náhody, tak seriál jednoznačně táhne sympat'ák Anders W. Berthelsen, z kterýho ten utrápenej polda jen čiší. Emotivní závěr byl třešničkou na dortu k pěti peckám. ()

Reklama

Modeman123 

všechny recenze uživatele

Popisek "mysteriózní" může lákat na ledasco, ale nic z toho se v DNA neděje. Takže prosím škrnout. Místo toho uvidíte pěknou detektivku o hledání ztraceného (času) dítěte. Ani Karel Čáslavský, dej mu pánbůh věčný klid, by asi ovšem nečekal, že se z případu vyklube polsko-dánská chobotnice organizující ilegální obchod s adopcí. Co víc si (ne)přát? ()

Galerie (28)

Zajímavosti (1)

  • Seriál se natáčel v Dánsku, Francii a 41 dní v České republice (Ostrava). (Trajektt)

Reklama

Reklama