DNA (TV seriál)

Kidnapping

Mysteriózní / Drama

Dánsko / Francie / Česko, 2019

Jacob Groth

Anders W. Berthelsen, Nicolas Bro, Olivia Joof Lewerissa, Charlotte Rampling, Zofia Wichłacz, Louise Mieritz, Johanne Louise Schmidt, Trine Pallesen, Anders Heinrichsen, Clara Ellegaard, Pernille Egholm, Maria Erwolter, Lado Hadzic, Peder Holm Johansen, Mogens Holm, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Frederik Johansen, Arian Kashef, Sigurd Holmen le Dous, Mette Lysdahl, Maciej Musiał, Sandra Yi Sencindiver, Lars Topp Thomsen, Grażyna Zielińska, Hanna Dunowska, Niels Anders Manley, Michael Moritzen, Maciej Robakiewicz, Sven Ole Schmidt, Lars Berge, Mathilde Arcel, Magdalena Karel, Uffe Kristensen, Izabela Noszczyk, Zuzanna Puławska, Agnete Bie Westphael, Renata Berger, Samuel Brafman-Moutier, Vincent Nemeth, Wojciech Błach, Olga Bołądź, Julie Carlsen, Peter Gilsfort, Maja Barełkowska, Maxime Pambet, Mehdi Dahmane, Quentin Faure, Rikke Thinggaard, Hanna Konarowska, Maria Konarowska, Piotr Polk, Zelda Rittner, François Loriquet, Antonin Schopfer

Popisek "mysteriózní" může lákat na ledasco, ale nic z toho se v DNA neděje. Takže prosím škrnout. Místo toho uvidíte pěknou detektivku o hledání ztraceného (času) dítěte. Ani Karel Čáslavský, dej mu pánbůh věčný klid, by asi ovšem nečekal, že se z případu vyklube polsko-dánská chobotnice organizující ilegální obchod s adopcí. Co víc si (ne)přát?(25.9.2020)

• VLADEK

To, že se chovají severští detektivové opětovně (jako ve velké části dánských, švédských, norských kriminálek) jako neschopní idioti bych už bral jako nějaký koncept, ale to s tím kočárkem na lodi je prostě nevěrohodná kravina od které se odvozují další a další. A jméno hlavní padoucha vyslovila moje žena po prvním dílu. Škoda.(14.9.2020)

• - Seriál se natáčel v Dánsku, Francii a 41 dní v České republice (Ostrava). (Trajektt)