DNA

• Francie Kidnapping
Mysteriózní / Drama
Dánsko / Francie / Česko, 2019

Jacob Groth

Anders W. Berthelsen, Nicolas Bro, Olivia Joof Lewerissa, Charlotte Rampling, Zofia Wichłacz, Louise Mieritz, Johanne Louise Schmidt, (více)

Epizody(8)

VLADEK

To, že se chovají severští detektivové opětovně (jako ve velké části dánských, švédských, norských kriminálek) jako neschopní idioti bych už bral jako nějaký koncept, ale to s tím kočárkem na lodi je prostě nevěrohodná kravina od které se odvozují další a další. A jméno hlavní padoucha vyslovila moje žena po prvním dílu. Škoda. ()

Tosi

Dánský seriál s výbornou kriminální zápletkou strká nos do nelegálního obchodu s dětmi. Když pominu všechny možný i nemožný únosce a podezřelý náhody, tak seriál jednoznačně táhne sympat'ák Anders W. Berthelsen, z kterýho ten utrápenej polda jen čiší. Emotivní závěr byl třešničkou na dortu k pěti peckám. ()

Modeman123

Popisek "mysteriózní" může lákat na ledasco, ale nic z toho se v DNA neděje. Takže prosím škrnout. Místo toho uvidíte pěknou detektivku o hledání ztraceného (času) dítěte. Ani Karel Čáslavský, dej mu pánbůh věčný klid, by asi ovšem nečekal, že se z případu vyklube polsko-dánská chobotnice organizující ilegální obchod s adopcí. Co víc si (ne)přát? ()

• Seriál se natáčel v Dánsku, Francii a 41 dní v České republice (Ostrava). (Trajektt)