Priemer medzi situačnými komédiami. Nič viac, nič menej.(20.2.2011)

Seriál som pozerával asi na prelome tisícročia, keď ho dávali pravidelne v televízií. Veľa si z neho nepamätám, ale čo viem je, že bol skvele nadabovaný a veľmi som si obľúbil ešte vtedy málo známu Christinu Applegate. Práve vďaka tomu, že hrala hlavnú postavu, som tento seriál pozeral rád. Neviem či by dnes mladých zaujal, ale ja viem, že ma to v tej dobe bavilo rovnako, ako napríklad Krok za krokom, či Priatelia. Podľa množstva hodnotení asi tento seriál veľa ľudí nezachytilo, čo je škoda, ale po takej dlhej dobe asi nieje správne ho odporúčať dnešným náročným divákom.(13.2.2015)

Tady se děje něco, co je velmi neobvyklé - první série nic moc, zato ve druhé vyrazili tři nudné postavy a nahradili je třemi podstatně zábavnějšími.(22.2.2003)

• danecek24

56. Zlatý Glóbus za rok 1998 - nominace (1) - Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Christina Applegate(10.3.2009)

Kto má stále vymýšľať nové komentáre na nové sitkomy, ktoré sú v podstate stále o tom istom, iba majú iného hrdinu? Takže ide už len o to, či ulietavate na Christine Applegateovej ("Ženatý so závazkami"). Ja celkom áno.(24.12.2004)