• fmash
  ****

  Klídek, pohoda. Na to, jak velký otřes hlavní hrdinové právě prožívají, je toho klídku skoro až moc. Pravda je, že Fordovi to moc nešlo a jeho postava nebyla dvakrát přesvědčivá. Těžko říct, proč (mimochodem navzdory jeansové módě celkem sexy) Kristin Thomas Fordově postavě skočila na klín. Er... kolem krku. Proč vlastně dávám ty čtyři hvězdičky? Nějak mi zkrátka sedla ta celková umírněnost filmu, jenž se obešel bez povinně volitelných honiček, šílených zvratů a děsně napínavých situací. A pro mě zafungovaly dva supermomenty — setkání na chajdě v lese a skvěle dospělá sexuální scéna v autě. Takže sice slabší, ale čtyři.(20.12.2010)

 • Tyler
  **

  Zapnul jsem si tenhle film bez nějakých očekávání, a tak nemůžu být vlastně ani zklamán. Poměrně zajímavý nápad setkání dvou rozdílných lidí, které osud spojí dohromady, funguje hlavně díky hlavním představitelům - především pak Kristin Scott Thomas. Co je to ale platné, když je scénář rozmělněn vedlejší dějovou linkou (Fordovo vyšetřování) a navíc nutí oba herce k tak příšerným dialogům, které každého normálního člověka musí tahat za uši. Takže asi nejvíc mě zaujala vzhledem k filmu až překvapivě dobrá hudba Davea Grusina, což jak uznáte, je málo...(18.7.2004)

 • WANDRWALL
  *

  Role pro H. Forda už nejsou. Tedy takové, pro něž ho někdo vyhledával. Já mezi ně nepatřil, protože mi ráz těchto filmů připadá velice prostý a přece splňuje tu část požadavků masového publika, aby se jim předkládaly filmy ala TOVÁRNA NA SNY dělá pro Vás a to, co VY chcete, co ještě pochopíte...***(4.10.2010).(4.10.2010)

 • Mínós
  ****

  Buď jsem věkem oslepl nebo vyměknul, ale mně se tenhle příběh o náhodných a osudových setkáních, míjeních a nárazech líbil a všeuměl Pollack, sympaťák Ford a šarmantní Kristin s tím určitě měli co do činění. A honit je za to před soud (v případě Sydneyho už by se naneštěstí jednalo o soud poslední) nehodlám. 8/10(2.3.2009)

 • Bigfuckman
  **

  Harrison Ford je u mě zaškatulkovaný jako nezapomenutelný Indiana Jones anebo jako typický policajt. Tyto role mu sednou jak prdel na hrnec. Akorát když se do toho připlete moc romantiky stávají se jeho role kontraprodukrivní což jasně dokazuje tento snímek. Romantická idyla na jejímž zrodu stálo letecké neštěstí obou podváděných páru nestačila na to vytvořit kvalitní film.(1.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace