• Renton
  **

  Scénář: Kurt Luedtke .. Sydney Pollack tvoří dost proměnlivě. Některé jeho filmy jsou skvělé, některé zase nudně prázdné. Náhodné setkání je tím prázdným filmem. Slušný námět je postupně zcela ubit v hloupém scénáři a ani herecké výkony nejsou tím, co by kvalitu zvedalo.(19.3.2006)

 • rischa65
  ****

  Na tento film by vám mělo být přes čtyřicet a mít za sebou alespoň jeden rozvod nebo zásadní zkušenosti s nevěrou v partnerském vztahu. Jináč nechápete, o čem to bylo. Výborně režírovaný, postupně dávkovaný, psychologický snímek, rozehraný v několika rovinách. Skvělý nápad a Harrison Ford v hlavní roli. Příběh kazilo pomatené a nejasné chování hlavní hrdinky, ale pokud vezmeme v úvahu, že měla být senátorkou v USA, tak to bylo vlastně všechno o.k.(26.2.2012)

 • RHK
  ***

  Průměrné romantické drama s mým oblíbeným H.Fordem. Slabinou tohoto filmu byla K.Scott Thomasová v roli senátorky, které jsem zamilování do Dutche nějak nedokázal uvěřit. Dívat se na to dá, zajímavý je i námět - pátrání po stopách nevěry partnerů zabitých při leteckém neštěstí, ale to je bohužel tak všechno.(1.3.2009)

 • Gilmour93
  ***

  ONA chce nechat kvůli dceři, politické kariéře a klidu v duši minulost pohřbenou, ON ji chce až posedle exhumovat, protože se přes ni není schopen přenést.. Pollackova poněkud vážnější variace na Nebožtíci přejí lásce trpí několika neduhy. Expozice vrcholů milostného čtyřúhelníku je před havárií zbytečně ledabylá, celá linie vyšetřování v policejním sboru nemá opodstatnění (Ford mohl klidně skončit v nemocnici, že ho na přechodu srazilo auto a nebo v moři kousl žralok), od prudkého zlomu do melodramatu dochází rozmělněnému Random Hearts rychle benzín a postavy jsou napsané tak, že mají problém vzbudit sympatie. Tady bych vypíchl Harrisona s kreténskou náušničkou, který se fízlovskými manýry a chováním Uka Ješity tak odkope, že se záletům jeho manželky ani nedivíte..(4.1.2018)

 • Tom Hardy
  **

  Nefunkční milostné drama, natočené podle slavné knižní předlohy (tvůrce knihy se však od filmu - poté, co ho zhlédl - distancoval) je zcela jistě nejslabším filmem Harrisona Forda a jediné, co mu nelze upřít, je celkem zajímavých úvodních dvacet minut. Zbytek je smutnou ukázkou filmařské bezradnosti...(20.5.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace