LEGO City Dobrodružství je zbrusu nový seriál představující vtipný, chytrý a akcí nabitý městský život, sledující naděje, sny a nehody stále se rozšiřující komunity postav. (TV Nickelodeon)

Gemini

Povedený ideový následovník Lego Movie pro televizní obrazovky. Vizuální kvality ucházející, obsahově pak kulometná nálož vtipů, parodií, odkazů a narážek pro několik generací, a nádavkem vychytávky jako bourání čtvrté zdi (i když si přiznejme, že občas to spíš maskuje scénáristickou únavu materiálu;)), ale i tak jednoznačně věc hodná doporučení. Jen mám poslední dobou (obecně, nejen tady) pocit, že se v našich luzích a hájích překladatelé zlepšili co do znalosti angličtiny, ale nějak jim hapruje čeština - kdo sakra je "starostkyně"?:) Na jeden díl minimálně jedna podobná podivnost, ale mám obavy, že mladší diváctvo si toho ani nevšimne. Pojďme si dát spokojených 70% za řemeslně dobře zpracovanou nenáročnou zábavu. ()

Scanerior

Po náhodném zhlédnutí pár epizod jsem tomuto seriálu dal šanci a byl jsem mile překvapen. I přesto, že nepatřím do cílové skupiny jsem se vydržel na seriál koukat a dokonce jsem se občas i zasmál. Vtipy jsou dětské, ale občas prostě pobaví. Navíc stopáž jedné epizody je snesitelná a animace celkem jde. Pro cílovou skupinu určitě skvělý seriál. ()