Krajinu sužuje zlý čarodej. Jediný spôsob, ako ho poraziť, spočíva vo využití mocného, päťsto rokov starého meča. Dve bojovníčky z kmeňa Amazoniek sa vydávajú na strastiplné dobrodružstvo s cieľom nájsť tento meč. Na ceste na ne číha množstvo nástrah v podobe kúzelníkových prisluhovačov, príšer, ale aj podlej zrady. (phaloc)

TERRORDROME

Nejako som na to narazil na YouTube a, bohvie prečo, aj pozrel. Žiadny komentár to tu predtým nemalo a tak som apoň ja naškrabal pár slov ktoré nejakému zblúdilcovi môžu napomôcť k predstave o čom to asi je. Nuž, typické osemdesiatkové sračkoidné fantasy kde drsné ženštiny bojujú so zlým čarodejníkom ktorý dokáže škrtiť ľudí na diaľku podobne ako Darth vader. Ku kladom filmu patrí predovšetkým ukazovanie obnažených ceckov, k záporom asi všetko ostatné. Jednotlivé scény dávajú dohromady ako-tak súvislý príbeh doplnený neveľmi podarenými akčnými scénami. Dve hrdinné amazonky musia pri ceste za mocným mečom pobiť tlupy znásilňovačov, okultistov, jedného pytóna ( to rádoby urputné váľanie sa po zemi s hadom okolo krku bolo fajn komické ) a nahú bosorku čo sa mení na levicu. Inak nie je o čom hovoriť - lacnota, demencia, otrasné masky a finálna likvidácia zlého ježideda vyložene smiešna. A takisto scéna kde amazonská zradkyňa vyrúbe strom ( rúbanie do neho spôsobuje hrdinke bolesť, ale keď spadne tak sa nič nestane ) a ten na ňu drbne a zabije ju. Veľa to asi nestálo a za veľa to ani nestojí. ()

JohnnyD

Ďalšia argentínska cormanovka o polonahých modelkách, ktoré sa oháňajú mečmi a bojujú proti zlým čarodejníkom. Oproti podobnej Barbarian Queen tomu chýba charizmatická hlavná hrdinka (proste chýba tu Lana Clarkson), ale je tu niekoľko úsmevne komických scén (hlavne premeny čarodejníčky na levicu). PS: Výnimočne sú takmer všetky vnady silikónové. ()