Point Blank

Freddy Waff

Kostýmy:

Jayna Mansbridge
  • luka4615

Vcelku přímočaře nalajnovaná akční záležitost, která staví zejména na "buddy" chemii mezi ústředními herci. Je tedy vážně na škodu, že i na tak krátké stopáži se vyskytuje enormní počet hluchých míst, které jsou sice občas přerušeny skvěle nasnímanou přestřelkou či honičkou, ovšem ani to nestačí na alespoň průměrný divácký zážitek. Škoda.(15.7.2019)

• Cinematrix

Totálně domlácenej Frank Grillo, kterej sotva leze, protože ho vlastní brácha hned na začátku omylem srazí autem, má otřes mozku, je postřelenej a navíc má 2 zlámaný žebra, do kterejch ho všichni kopou, tady opravdu moc prostoru na akci nemá. Naštěstí má k ruce zdravotního bratra, kterej se sice vůbec neumí prát, ale má v tašce injekce s morfiem, kterym domlácenýho Grilla statečně přifukuje. Do toho je honí zkorumpovaná policajtka, a aby to mělo grády, tak zdravotnímu bratrovi unesou těhotnou ženu, která celej film rodí, na což nikdo neni zvědavej a já musim konstatovat, že i pro mě byl docela slušnej porod to dokoukat do konce. Škoda, Franka Grilla mám jinak docela rád.(13.7.2019)

• M.i.k.e

Netflix se nedávno nechal slyšet,že už nebude točit kde co a začne si projekty dobře vybírat.Tohle buď vzniklo ještě před oním prohlášením,nebo by Netflix měl zvažovat výměnu toho kdo o tom rozhoduje.Point Blank je zřejmě nejslabší kus,který sem z dílny Netflixu viděl.Herce to evidentně nějak extra nebavilo,blbě to vypadá a děj je kombinací hned několika klišé s rádoby nečekaným zvratem,který tak jako tak vůbec nefunguje.Nuda a šeď...20% PS: ani mi nedošlo,že jde o remake.Přitom francouzskou verzi sem viděl a kdysi se mi dost líbila...(14.7.2019)

• Toren

3/10. Jedna z nejnudnějších věcí, co Netflix vyprodukoval. Herecké duo by bylo fajn, ale nikdo jim nepřihrává zajímavé repliky či zábavnou interakci. Akční scény jsou k smíchu a když už mají zajímavé prostředí (automyčka), tak jsou technicky nezvládnuté a zvukově (nepochopitelně) přehlušené funky hudbou. O zápletce a zbytku ani nemá smysl mluvit. Jestli se něčemu dá říkat totální brak - máme vítěze. Fakt nuda.(16.7.2019)

• mzss1

(40%) Co k tomu asi říci ? POINT BLANK je dost nevýrazný, nezáživný a divný film, který je žánrově dost nevhodně namíchán. Ani nevím, jak bych jej měl žánrově zařadit. Ale co, není to jedno ? O akci tu zde nejde až na pár přestřelek a menších pranic, kterých je tu minimum – takže vše co se týče akce, tak bych ani nekomentoval. Stejně tak honičky autem byly takové neutrální. Děj to má prostý, pointu také, ale takovou nudnou a až očekávanou. Celé je to nadlehčené a místy se to i snaží o humor, který je vcelku slabý. Ale ústřední dvojice Mackie a Grillo je super. Docela mezi nimi funguje i chemie, ale ne v až tak velkém měřítku. Poslední cca 20 minutovka mě už bavila ještě méně. Příchod rádoby zabijáků (Grillových parťáků) byl už tak trochu trapný. I když uznávám, že Grillo zkorumpovanou policajtku pěkně dostal. V podstatě je film neškodný, ale pojatý dost divně, takže mě na něm bavila opravdu jen ta dvojice hlavních herců, kteří byli fajn.(15.7.2019)