Velice solidní televizní produkt. Srovnání s Lynchovou Dunou se prostě nedá vyhnout... Nicméně obě Duny jsou jiné. K mému překvapení se ve všech třech dílech objevilo několik pozoruhodných okamžiků - vynikající baronův ocelový vějíř, loutky Forman brothers a hlavně poměrně slušnén herecké výkony - stabilně vedle Williama Hurta se mi líbila Saskia Reeves a Ian McNeice. Myslim, že docela slušné... No...(14.2.2009)

MNo, tak to ja teda radsi toho Lynche, i kdyz tomuhle se neda uprit mnohem epictejsi naboj. je to fajn koukani, jen trochu neosobity(20.1.2007)

Popisnější, ale věrnější Herbertově předloze než stejnojmenný Lynchův film. Trailer: http://www.csfd.cz/film/73868-duna-dune/videa/(20.2.2009)

Kvalitný filmík, ktorý plynie pozvoľna. Dobré hercké výkony, slabšie triky a okúzľujúca atmosféra...(6.3.2006)

• Pirkaf

Tohle se nepovedlo. A upřímně řečeno, ani nemohlo. Dunu už před léty velmi osobitě a v rámci možností skvěle zfilmoval David Lynch a tenhle počin je naprosto zbytečný, nudný a urážlivý.(8.5.2008)

• - Minisérie se natáčela v Itálii a v České republice - přesněji v Praze, díky tomu si v ní zahrálo mnoho českých herců. (Yardak)