Transport

Carnosaur 3: Primal Species

Akční / Horor / Sci-Fi

USA, 1996, 85 min

• tomeek

Uá! :D Toto je dokonalá ukázka, jak plýtvat penězi. Debilní film s neskutečně špatnými efekty, scénář bídný a zpracování je HLUBOKO pod označením "B" :) Pamatuju si, jak jsme si tu kazetu asi 30x vraceli a smáli jsme se té kovové tyči, která po výbuchu tyranosaurovy (či co to vlastně bylo) hlavy zůstala trčet z krku, nemluvě o scéně, kdy dinosaurus vyráží hlavou dveře a viditelně se mu houpají jeho gumové nohy v kyčlích, protože rameno, které s ním vráží do dveří bylo pravděpodobně umístěno moc vysoko :D No skandál, ale s nostalgickým úsměvem... Odpad!(5.7.2012)

Tak opět půjdu rád proti zdejšímu hodnocení. Zase jeden kousek co jsem si oblíbil v dětství a pobaví mě i dneska. Z carnosauří série určitě nejvydařenější díl. Kopa ultimátních hlášek např Z takovými vlasy nebudeš jezdit v mým džípu! nebo Co myslíte pane zabere to? To doufám je to jediný kus masa který ve skladišti zbyl... kromě nás! Carnosauři jsou solidní aspoň mě se líbili a bez problému dávám 60%(2.5.2014)

• SOLOM.

Třetí díl se snaží být ještě akčnejší a krvavější než jeho předchůdci. Místy se mu to i povedlo, ale na jedničku tenhle film prostě nemá. Scénář je plný nelogických scén, zbytečného natahování děje a místy i nudné atmosféry. Co se mi zde však líbilo asi nejvíc byly některé postavy a hlášky, které vypouštěl z úst především Rick Dean, který si zahrál už i v předchozím díle. Pohyb dinosaurů byl však opět hodně tragický, težko uvěřitelný a jediné co mě potěšilo byl fakt, že jsem nemusel na konci sledovat další souboj stroje s T-Rexem. Díky krvavým lázním dám o něco lepší hodnocení než minule. 4/10(31.1.2011)

• djbarrel

No jo co se dá dělat, ač nerad musím dát Odpad! Důvody jsou velice jednoduché. V jedničce to celé ještě šlo, dinosauři pobíhali někde po buši, hezky v temné noci, občas se vynořili a někoho sežrali, plus tam samozřejmě byli i jiné věci. No v posledním díle trilogie to, ale skřípe už přespříliš. Pár carnosaurů se drží jen ve tmě a nebo v neostrých záběrech, jinak se radši neukazujou. Pronásleduje je parta policajtů, posléze vojáků a k nim se ještě přidávají mariňáci. A ti všichni se producírují jen po skladištích a nebo po lodi, ve které to vypadá stejně jako ve skladišti. Navíc scénář je plný logických kiksů a to nemluvím o digitálních efektech. Když přidám hlášky jako " Stůj, ruce vzhůru" - vyslané směrem k dinosaurům, nebo to, že dinosauři umí vypínat světlo, vyrážejí dveře ramenem a nebo fakt, že jsou nesmrtelní, není jiná volba než dát Odpad! Ještě mi nešlo do hlavy, jak se 9 metrový (!!!) Tyranosaurus, dostal do útrob lodi kde jsou sotva dvoumetrové dveře ... hm asi se naučil používat nákladní výtah. No nic. 5 %(1.10.2011)

• drankeryth

Tie dinosaury vyzerali fakt realne, az som si najprv myslel, ze su to skutocne zive tvory. Ale vazne, s chodiacich babiek v ktorych boli obleceni ludia ma ani v najmensom nevystrasili. Feelingom sa mi film podobal na filmovy klenot VOTRELEC a PREDATOR. Ale na tieto filmy ani zdaleka nema. Akcii bolo dost, ale ked mali ukazat dinosaurov, tak to len v takych chaotickych zaberoch, az som mal chut film vyhodit von oknom. Film urcite neni megasracka, da sa to v pohode pozriet do konca.(5.3.2015)

• - Spoiler: Carnosaurus ve filmu zabije 20 lidí a Tyranosaurus má na kontě 3 oběti. (Epistemolog)