Kačenka a zase ta strašidla

• Československo

Kačenka a zase tie strašidlá

Fantasy / Rodinný

Československo / Německo / Rakousko / Švýcarsko, 1992, 84 min

Pokračování Kačenky a strašidel navazuje přesně tam, kde nás zanechal první díl. Strašidelná atrakce z vídeňského Prateru a spolu s ní i trojice strašidel, se přestěhovala na zahradu ke Kačenčině babičce. Podívali jsme se na pražské Výstaviště (dříve Park kultury a oddechu Julia Fučíka) a krásy Vídně vystřídalo obligátní pražské centrum, trocha Zlaté kapličky nikdy nemůže škodit, že. Novinkou jsou hrátky věčně zamilované Elvíry, které to sluší fantasticky i v moderních šatech. Vzhledem k tomu, že později byl z obou dílů sestaven také seriál, a jde tedy o jednolitý materiál, kvalita rozhodně nekolísá. Bohužel onen seriál je ještě méně reprízovaný, než samotný dvojdílný film.(5.11.2011)

Ta písnička se mi zažrala hluboko...(22.1.2007)

nic moc(31.1.2009)

Pokračování filmu "Kačenka a strašidla" neztrácí nic z toho, co se mi na prvním dílu líbilo. Setkáváme se s novými lidmi, ale také s novými problémy, které stojí mezi Kačenkou a jejím milovaným Domem hrůzy... Jak to asi dopadne?:-)(30.11.2008)

• Djkoma

Kačenka a zase ta strašidla a zase nudná pohádka.(7.1.2006)

• - Stejně jako v prvním díle i zde nadabovala Kačenku při postsynchronech Klára Šumanová. Slovenskou herečku Adrianu Tarábkovou pak Petra Hanžlíková. (funhouse)

• - Pri natáčaní zažila Adriana Romanová-Tarábková (Valéria) dramatický moment. Nevedela šoférovať, ale aj tak sadla do auta veterána, ktoré malo navyše radiacu páku na volante a skoro vyletela zo zákruty do poľa. Navyše vtedy ani nemala vodičák. (Raccoon.city)