Režie:
Andrej MaximkovScénář:
Vasilij SazonovKamera:
Dmitrij SošnikovHudba:
Alexej KarpovHrají:
Vladimir Bogdanov, Jurij Vladovskij, Igor Lifanov, Irina Mazurkevič, Alexandr Mašanov, Natalja Tkačenko, Taťjana Ivanova, Viktor Šubin, Valerij Nikitěnko, Dmitrij Bykovskij-Romašov (více)Epizody(30)
-
Na novom mestě (S02E01)
-
Soglasno KZOTu (S02E02)
-
Goděn k strojevoj (S02E03)
-
Sovsem kak živoj (S02E04)
-
Odin (S02E05)
-
Žertva reklamy (S02E06)
-
Firma vjažet veniki (S02E07)
-
Zakaz gosudarstvennoj važnosti (S02E08)
-
Bratěllo (S02E09)
-
Dva v odnom (S02E10)
-
Grezy vljublennych (S02E11)
-
Sedoj (S02E12)
-
Kto zvonil v Jakutiju? (S02E13)
-
Zakazali (S02E14)
-
Ekonom (S02E15)
-
Naš zamečatělnyj sovremennik (S02E16)
-
Očeň krupnaj struktura (S02E17)
-
Virus černoj makaki (S02E18)
-
V škure tovarišča (S02E19)
-
Bizněs-vumen (S02E20)
-
Škola reklamy (S02E21)
-
Veďma (S02E22)
-
Vsjo kak v žizni (S02E23)
-
Pomecha sprava (S02E24)
-
Za naše sčastlivoje dětstvo! (S02E25)
-
Sročno trebujetsja ochrannik! (S02E26)
-
Nikakich machinacij! (S02E27)
-
Klinika Doktora Dubova (S02E28)
-
Kusok slavy (S02E29)
-
Zdravstvujtě, tovarišči! (S02E30)
Hrají
Vladimir Bogdanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Vladovskij
Sovětský svaz
Igor Lifanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Irina Mazurkevič
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Mašanov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Tkačenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Taťjana Ivanova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Viktor Šubin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Valerij Nikitěnko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Bykovskij-Romašov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Sergej Romaňuk
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Barabaš
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Danilova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Místo akce neměnit! (1979) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Konstantin Demidov
Sovětský svaz
Ivan Krasko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Jevgenij Sacharov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Pěreval Ďatlova (2020) (seriál)
Černobyl: Zona otčužděnija (2014) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Kuzněcov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anatolij Ravikovič
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandra Sydoruk
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Ivan Vasiljev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)