Reklama

Reklama

Rodinná pouta

(TV seriál)
  • USA Family Ties
Komedie / Rodinný
USA, (1982–1989), 70 h 36 min (Minutáž: 23–48 min)

Hrají:

Meredith Baxter, Michael Gross, Michael J. Fox, Justine Bateman, Tina Yothers, Brian Bonsall, Courteney Cox, Tracy Pollan, Jeff Joseph, (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(173)

Obsahy(1)

Dva hippies - Elyse (Meredith Baxter) a Steven (Michael Gross) jsou liberálně smýšlející rodiče, kteří si přáli vychovat své děti ve stejném duchu. K jejich nelibosti jsou jejich tři ratolesti spíše konzervativně smýšlející bytosti, což je nejlépe vidět při pohledu na nejstaršího syna Alexe (Michael J. Fox), který je přívržencem Raegana a členem Klubu mladých Republikánů. Alespoň se mu však nedá upřít inteligence, zatímco prostřední dcera Mallory (Justine Bateman) je rozený flákač a zajímá ji zejména nakupování nebo balení kluků. Dcera Jennifer (Tina Yothers) je tak trochu předčasně vyspělá dívka, která se snaží být normálním dítětem. Během seriálu se Elyse a Stevenovi narodí ještě čtvrté dítě - syn Andrew (Brian Bonsall). Přestože má tento sitcom především bavit, nevyhne se místy ani vážnějším tématům. (Andie42)

(více)

Recenze (6)

boro123 

všechny recenze uživatele

Představte si rodinku, kde rodiče jsou bývalí příznivci hippies, mají syna co bezmezně obdivuje republikány a zbožňuje cokoliv, co se týká peněz, dceru co myslí tak akorát na nakupování a druhou naopak ležící v knížkách....Z toho vám vyjde základní sestava tohohle seriálu, která je často doplněna vybornými vedlejšími postavami sousedů, příbuzných atd. Většina dialogů je brilantně napsaná a hlavně Michael J. Fox je ve své roli naprosto neodolatelný. Jednoduše výborný seriál u kterého se člověk svěle pobaví, i když už je to nějaký čas kdy byl natočen... ()

MikO_NR_1909 

všechny recenze uživatele

Dlhoveká seriálová tyrania cukríkového a konzervatívneho publika. Štruktúra vtipov biedna, scenár bez živšieho nápadu a z tých ksichtíkov ma prenasledujú denné mory dodnes. ()

Reklama

danecek24

všechny recenze uživatele

Zlatý Glóbus - cena (1) - 46. ročník (za rok) 1988 - *Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Michael J. Fox + nominace (7) - 43. ročník 1985 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Michael J. Fox, 44. ročník 1986 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Michael J. Fox, Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Justine Bateman, 45. ročník 1987 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Michael J. Fox ()

cariada 

všechny recenze uživatele

Jo tohle kdysi běželo na čt 2 v sobotu v poledne. A nebylo to špatný samozřejmě z toho utkví v paměti hlavně Michael J.Fox ()

Galerie (42)

Zajímavosti (20)

  • Tracy Pollan, která v seriálu ztvárnila přítelkyni postavy Michela J. Foxe, se později stala Michaelovou manželkou i v reálném životě. (slatkac)
  • Černý labrador Ubu, který se v seriálu objevil, patří jednomu z producentů seriálu Garymu Davidu Goldbergovi. (slatkac)

Reklama

Reklama