Všichni starostovi muži (TV seriál)

Spin City

Všetci starostovi muži

Komedie

USA, 1996–2002

Michael J. Fox, Charlie Sheen, Richard Kind, Alan Ruck, Michael Boatman, Barry Bostwick, Connie Britton, Alexander Chaplin, Victoria Dillard, Heather Locklear, Jennifer Esposito, Carla Gugino, Lana Parrilla, Paula Marshall, Denise Richards, Lori Loughlin, Sam Robards, Queen Latifah, Jorge Garcia, Cynthia Watros, Krista Allen, Marlee Matlin, Lisa Ling, Kim Raver, Robert Maschio, Bonita Friedericy, John Scurti, Rena Sofer, Amanda Peet, Judah Friedlander, Sung Kang, Jeffrey Donovan, Michael Gaston, Sean Whalen, Landry Allbright, Mark Valley, C.S. Lee, Amy Poehler, Ken Marino, Kathryn Joosten, Chris Elwood, Sarah Shahi, Kevin Rankin, Sarah D'Laine, Lorri Bagley, Marla Maples, Deborah Zoe, Ned Romero, Geneva Carr, Samm Levine, John Francis Daley, Noelle Beck, James Carville, Jerry Adler, Mark Nelson, Donald J. Trump, Raquel Welch, Marceline Hugot, Willie C. Carpenter, Bill Maher, Minae Noji, Shawn Christian, Jack McGee, Andrew Daly, David Letterman, Sam Lloyd, Frank Santorelli, Beth Riesgraf, Vanessa Marcil, Carrie Preston, Deirdre Lovejoy, Alice Drummond, Tom McCarthy, Judith Light, Deborah Rush, Raymond Anthony Thomas, Marion McCorry, Mitch Rouse, Nancy Valen, Marin Hinkle, Marcia DeBonis, Conan O'Brien, Eric Stonestreet, Marcia Cross, Bree Turner, Peter Hermann, Staci Cross, André Gordon, Amanda Thorp, Mark Linn-Baker, Tracy Pollan, Jason Antoon, Derek Waters, Geoff Stults, Willie Garson, Michelle Phillips, Beth Littleford, Seth Meyers, Geoffrey Wigdor, Kathleen Chalfant, Dave Allen, Joe Sabatino, Ben Livingston, Alan Morton Dershowitz, Regis Philbin, Kelly Monaco, Ted Shackelford, Johnny Hawkes, Gretchen Mol, Scott Bryce, Clayton Prince, Alex Kapp Horner, John McMartin, Lydie Denier, Heidi Klum, Joanna Canton, J. Smith-Cameron, Joseph Sirola, Melinda Bennett, Raúl Esparza, Todd Barry, Sam Seder, Todd Stashwick, Sabrina Gennarino, Amy Jo Johnson, Stephen Kunken, Marielle Heller, Scott Decker, Faith Prince, Rhea Durham, David Shatraw, Mia Matthews, James Patrick Stuart, Christopher Lloyd, Courtney Thorne-Smith, Luke Perry, J.K. Simmons, Daphne Zuniga, Alyssa Milano, Yasiin Bey, Jimmy Fallon, Linda Porter, Barry Corbin, Paula Abdul, Lou Diamond Phillips, Justin Theroux, Priscilla Presley, Philip Bosco, Amy Irving, Christine Taylor, Dakota Fanning, Kal Penn, Michael Gross, Jason Priestley, Sam McMurray, Farrah Fawcett, Scott Wolf, Bobby Reed, William Bogert, Tom Riis Farrell, Martin Sheen, Richard Hamilton, Perry King, Judith Drake, Robert Hays, Bob Gunton, Helen Siff, Francis Guinan, Henri Lubatti, James Murtaugh, Nancy Giles, Rudy Ruggiero, Maurice Godin, Ken Thorley, Jeff Corbett, Charles C. Stevenson Jr., Lee Bryant, Woody Harrelson, Jennifer Garner, Rusty Joiner, John Callahan, Greg Wrangler, Lynne Marie Stewart, Joel McKinnon Miller, Tom Lacy, David Jahn, Julie Dretzin, Nipsey Russell, Armando Pucci, John Hartmann, Dennis Paladino, Jack Knight, Joe Urla, Mike Hodge, Rod McLachlan, Welker White, René Ashton, Carlos Jacott, William Preston, Jim Ortlieb, Lori Tan Chinn, Stewart J. Zully, Matt Besser, Joy Behar, Sylvia Kauders, Doug Spinuzza, Isaac Mizrahi, Jenna Stern, Mary B. McCann, Constance Marie, Andrew Fried, Jonathan Walker, Paul Tigue, Mark Kenneth Smaltz, Gerry Becker, Ned Van Zandt, Jennifer Van Dyck, John C. Vennema, Reathel Bean, Victor Verhaeghe, Bradley White, Stuart Fratkin, Mike Muldoon, Marquita Terry, Michael Charles Roman, Judith Moreland, John Bedford Lloyd, George Wendt, Stephen Colbert, Brian Tarantina, Kim Dickens, Anne Twomey, Wilson Jermaine Heredia, Larry King, Rosie O'Donnell, Anthony Rapp, Daphne Rubin-Vega, Gabriel Macht, Rachel York, Peter Jacobson, Kathie Lee Gifford, Brian Van Holt, Meredith Baxter, Charles White, David Aaron Baker, Scott Terra, Josh Stamberg, Richard Portnow, Maria Tucci, Matt Malloy, Chris Tallman, Milo O'Shea, Frankie Muniz, Tim Allen, Peter Krause, Beth Littleford (a.z.), Philip Bosco (a.z.), Barry Corbin (a.z.), Carla Gugino (a.z.), Heidi Klum (a.z.), Christopher Lloyd (a.z.), Lou Diamond Phillips (a.z.), Priscilla Presley (a.z.), Jon Stewart, William Hill, Star Jones, Brad Raider, John Ellison Conlee, Ron Crawford, Sara Ramirez, Blaise Hemingway, Michael Aronov, Timm Sharp, Kimberley Davies, Dabbs Greer, Anne Bellamy, Zaid Farid, Caroline Keenan, Alex Rice, Eddie McClintock, Joanna Going, Kaitlin Hopkins, Branden Williams, Blake Clark, Rick Cramer, Bob Costas, Adam Wylie, Mim Drew, Jenna Fischer, Tom Chick, Olivia d'Abo, Tom Amandes, Lou Cutell, Elizabeth Mitchell, Paul Schulze, Josh Braaten, Lisa Kathleen Collins, Danny Mastrogiorgio, Jimmy Palumbo, Kiran Rao, Joe Torre, Dan Kinsella, Eric Kushnick, Julius Carry, Anthony Mangano, Steve Ryan, Steve Brady, Jennifer Ritchkoff

V první sérii jsem si zvykal na nové tváře a celkem úspěšně. Potom nějaké 4 serie byla sranda ohledně města, politiky a o životech všech důležitějších lidí z radnice. Ve 4té sérii se přidala nepříliž se hodící Heather Locklear, která mi moc neseděla, ale nakonec jsem to zkousnul, když začala mít větší výstřih :-D. V 5té serii to začalo trošku vrzat. Do té doby se vyměnilo pár herců, ale do 5 serie celkem dost důležité osoby na který jsem byl zvyklej (některé odešli s potleskem a jiné potichu, že to v seriálu ani nezaznělo). Seriál se tak začal ubírat až moc spíš na lidičky z radnice, dál od politiky, města a srandy. Krom toho se začíná opakovat jedna z hlavních zápletek a začíná se z toho stávat brak ala trapný telenovely ;-(. Z celkem příjemných 4* to v posledních dvou seriích spadne spíš ke 2*, takže dávám 3*.(24.8.2010)

Na rozdíl od ostatních seriálů se tento rozjíždí trochu nejistě, ale až poznáte všechny postavy, tak si tohle dílko z pera Billa Lawrence (Scrubs) zamilujete. Bill totiž umí psát postavy jako nikdo jiný, což potvrdil také ve Scrubs. Navíc v seriálu působí Michael J. Fox, který je podle mě nejlepší seriálový herec, kterého jsem viděl. Hodnotím při začátku druhé sezóny, která je spolu s posledními díly první série famózní.(10.8.2010)

Jeden z mála seriálů, kde neupadá kvalita, ale je naopak čím dál tím lepší. Fox je v roli zástupce starosty bezchybný (bojím se jeho odchodu) a bezesporu je srdcem celého seriálu. Snad tvůrcům vydrží nápaditost, kterou vnáší do každého nového dílu (a tomu, který vymyslel psa Rexe , bych osobně rád poslal děkovný dopis, protože díly s jeho maličkostí patří k těm nejlepším)..(1.2.2003)

Asi nejlepší seriál z politického prostredia, ktorý získal aj veľa rôznych ocenení. S dabingom je to snáď ešte lepšie než v originále, aj keď nechápem prečo v druhej sérii vymenili dabing dvoch hlavných postáv. Avšak po vážnom ochorení M. J. Foxa hlavnú postavu nahradil Charlie Sheen. Toho mám síce rád, ale na takúto rolu mi proste nesedí.(31.5.2012)

Po zralé úvaze jsem jednu hvězdičku ubral a to kvůli dvěma epizodám, kdy postava Mika oodchází ze seriálu. Neřekl bych, že to byl vyložený "hajzlík", ale jeho charakter se v závěru otočil tak, že to byl skoro protimluv. Je mi líto... Všichni víme, že MJF je vážně nemocen a chtěl odejít, ale myslím, že v seriálu mohli vymyslet lepší a nenásilnější děj...(17.5.2003)