Všichni starostovi muži (TV seriál)

Spin City

Všetci starostovi muži

Komedie

USA, 1996 - 2002, 145x23 min

Mikel Neiers

Michael J. Fox, Charlie Sheen, Richard Kind, Michael Boatman, Barry Bostwick, Heather Locklear, Carla Gugino, Victoria Dillard, Connie Britton, Jennifer Esposito, Lana Parrilla, Paula Marshall, Denise Richards, Lori Loughlin, Sam Robards, Queen Latifah, Jorge Garcia, Cynthia Watros, Krista Allen, Marlee Matlin, Lisa Ling, Kim Raver, Robert Maschio, Bonita Friedericy, John Scurti, Rena Sofer, Amanda Peet, Judah Friedlander, Sung Kang, Jeffrey Donovan, Michael Gaston, Sean Whalen, Landry Allbright, Mark Valley, C.S. Lee, Amy Poehler, Ken Marino, Kathryn Joosten, Chris Elwood, Sarah Shahi, Kevin Rankin, Sarah D'Laine, Lorri Bagley, Alan Ruck, Marla Maples, Deborah Zoe, Ned Romero, Geneva Carr, Samm Levine, John Francis Daley, Noelle Beck, James Carville, Jerry Adler, Mark Nelson, Donald J. Trump, Raquel Welch, Marceline Hugot, Willie C. Carpenter, Bill Maher, Minae Noji, Shawn Christian, Jack McGee, Andrew Daly, David Letterman, Sam Lloyd, Frank Santorelli, Beth Riesgraf, Vanessa Marcil, Carrie Preston, Deirdre Lovejoy, Alice Drummond, Tom McCarthy, Judith Light, Deborah Rush, Raymond Anthony Thomas, Marion McCorry, Mitch Rouse, Nancy Valen, Marin Hinkle, Marcia DeBonis, Conan O'Brien, Eric Stonestreet, Marcia Cross, Bree Turner, Peter Hermann, Staci Cross, André Gordon, Amanda Thorp, Mark Linn-Baker, Tracy Pollan, Jason Antoon, Derek Waters, Geoff Stults, Willie Garson, Michelle Phillips, Beth Littleford, Seth Meyers, Geoffrey Wigdor, Kathleen Chalfant, Alexander Chaplin, Dave Allen, Joe Sabatino, Ben Livingston, Alan Morton Dershowitz, Regis Philbin, Kelly Monaco, Ted Shackelford, Johnny Hawkes, Gretchen Mol, Scott Bryce, Clayton Prince, Alex Kapp Horner, John McMartin, Lydie Denier, Heidi Klum, Joanna Canton, J. Smith-Cameron, Joseph Sirola, Melinda Bennett, Raúl Esparza, Todd Barry, Sam Seder, Todd Stashwick, Sabrina Gennarino, Amy Jo Johnson, Stephen Kunken, Marielle Heller, Scott Decker, Faith Prince, Rhea Durham, David Shatraw, Mia Matthews, James Patrick Stuart, Christopher Lloyd, Courtney Thorne-Smith, Luke Perry, J.K. Simmons, Daphne Zuniga, Alyssa Milano, Yasiin Bey, Jimmy Fallon, Linda Porter, Barry Corbin, Paula Abdul, Lou Diamond Phillips, Justin Theroux, Priscilla Presley, Philip Bosco, Amy Irving, Christine Taylor, Dakota Fanning, Kal Penn, Michael Gross, Jason Priestley, Sam McMurray, Farrah Fawcett, Scott Wolf, Bobby Reed, William Bogert, Tom Riis Farrell, Martin Sheen, Richard Hamilton, Perry King, Judith Drake, Robert Hays, Bob Gunton, Helen Siff, Francis Guinan, Henri Lubatti, James Murtaugh, Nancy Giles, Rudy Ruggiero, Maurice Godin, Ken Thorley, Jeff Corbett, Charles C. Stevenson Jr., Lee Bryant, Woody Harrelson, Jennifer Garner, Rusty Joiner, John Callahan, Greg Wrangler, Lynne Marie Stewart, Joel McKinnon Miller, Tom Lacy, David Jahn, Julie Dretzin, Nipsey Russell, Armando Pucci, John Hartmann, Dennis Paladino, Jack Knight, Joe Urla, Mike Hodge, Rod McLachlan, Welker White, René Ashton, Carlos Jacott, William Preston, Jim Ortlieb, Lori Tan Chinn, Stewart J. Zully, Matt Besser, Joy Behar, Sylvia Kauders

Báječný seriál, který má své specifikum v tom, že po čtvrté sérii byl hlavní představitel kvůli nemoci nahrazen novou hvězdou - a seriál pokračoval úspěšně dál. Přesto Majkl Fox je jen jeden a původní čtyři série s ním jsou naprosto úžasné. Samozřejmě ne vždy se všechny díly povedly na sto procent, ale v globále je to neskutečná zábava. A ten český dabing! Grandiózní. Ve druhé a třetí sérii hraje sekretářku Stacey Paterno krásná Jennifer Esposito, po čtvrté sérii skončili společně s Mikem také Connie Britton alias Nikki Faber, Alexander Chaplin alias James Hobert a Victoria Dillard alias Janelle Cooper. Pátá a šestá série je lemována už jen šesticí hrdinů - Charlie, Caitlin, pan starosta, Carter, Paul a Stuart. Příběhy jsou stále výtečné, hrdinové milí, ale zamrzí, že většina děje je výrazně zaměřena na vztah Charlieho a Caitlin, zatímco ostatní postavy přeci jen hodně ustoupily do pozadí. A také škoda nevýrazného konce, přeci jen bych od tak uznávaného seriálu čekal nějaké pořádné zakončení ve speciálu. Ale nevadí, i tak to byla super šestiletá jízda, kterou si časem určitě rád zopakuji. Hudba: Shelly Palmer & Danny Pelfrey(23.12.2013)

Michael J. Fox je nejlepší vicestarosta New Yorku v historii:) A poslední díl čtvrté serie, kdy Mike odchází, jeden z nejemotivnějších, co jsem kdy viděl (myšleno všech seriálů). Ty lidi si prostě musíte oblíbit. P.S.: Televize, nepořádek, lednička plná piva... To mi připomíná dobu, kdy jsem byl ještě svobodný. Proč já se vlastně ženil?(7.1.2009)

pohodařina, ovšem žádný (nebo drtivá většina) dílů nenabízí nic extra. spolutvůrce Bill Lawrence si však udělal paradní trenink před legendárními a naprosto dokonalými Scrubs.. ale zpátky. MJ Fox excelentní, po něm Sheen přidal ještě víc na sexuální stránce hlavní postavy, ale už to nebylo ono. směsice postav byla pohodová, ale bohužel nikdo se nezapsal nijak vyrazněji. je to až moc liberální seriál, žádní kořeněné témata, žádná relativní kontroverze... ovšem to se dá svést na dobu, ve které to běželo. serialy tohotzo typu zažívaly boom , který se vydal opatrnější formou. VSM je jeden z těch lepších seriálů 90. let, nic extra nenabídne, ale rozhodně náladu nezkazí.(23.9.2010)

Dávam si opäť komplet Spin City a aj keď sa my koniec štvrtej sezóny nepáčil (odchod Michael J. Foxa), posledná dvoj epizóda my urvala srdce s ohľadom na fakt, aké ťažké to muselo byť pre Michaela odísť od toho čo miluje, pre zákernú chorobu. Charlie Sheen v nasledujúcich dvoch sezónach zafungoval ako dobrá a obstojná náhrada, avšak dušou atmosféry tejto perfektnej a inteligentnej komediálnej série, je stále len Michael a tak to ostane navždy. Už len pre fakt, že s ním odišla aj Connie Britton (aktuálne hraje v super seriály American Horror Story)(6.2.2012)

Naprosto nejvic nejlepsi serial, co existuje. Porazi i vsechny komedie. Postavy si drzi svuj charakter, ale i presto nelze tak snadno ocekavat, co z nich "vypadne". Kdyz se divam na tri dily denne, a pak nejaky den vynecham, zacina mi to chybet :) Jsou to proste hlody nejvyssi kategorie a nikdy me neomrzi!!!(9.9.2010)

• - Koncepce seriálu se dala do pohybu poté, co autoři viděli Michaela J. Foxe ve filmu Americký prezident (1995), jak hraje jednu z prezidentových politických opor. Chtěli ho, aby zahrál nějakou podobnou postavu také pro televizi. (PanBlack)

• - V 17. epizodě třetí série (Pravidla sexuálního harašení) je společná scéna Jamese (Alexander Chaplin) a Staceyiny tety Marie (Priscilla Presley), během níž je kamera za Mariinou ohnutou novou a sleduje Jamese. Jedná se o poctu nejslavnějšímu záběru z filmu Absolvent. (Ištván87)

• - Otec Charlieho Sheena - Martin Sheen - hrál v seriálu otce Chalieho Crawforda, což je postava Charlieho Sheena. (c.tucker)