Všichni starostovi muži (TV seriál)

Spin City

Všetci starostovi muži

Komedie

USA, 1996, 145x20 min

Mikel Neiers

Michael J. Fox, Charlie Sheen, Richard Kind, Michael Boatman, Barry Bostwick, Heather Locklear, Carla Gugino, Victoria Dillard, Connie Britton, Jennifer Esposito, Lana Parrilla, Paula Marshall, Denise Richards, Lori Loughlin, Sam Robards, Queen Latifah, Jorge Garcia, Cynthia Watros, Krista Allen, Marlee Matlin, Lisa Ling, Kim Raver, Robert Maschio, Bonita Friedericy, John Scurti, Rena Sofer, Amanda Peet, Judah Friedlander, Sung Kang, Jeffrey Donovan, Michael Gaston, Sean Whalen, Landry Allbright, Mark Valley, C.S. Lee, Amy Poehler, Ken Marino, Kathryn Joosten, Chris Elwood, Sarah Shahi, Kevin Rankin, Sarah D'Laine, Lorri Bagley, Alan Ruck, Marla Maples, Deborah Zoe, Ned Romero, Geneva Carr, Samm Levine, John Francis Daley, Noelle Beck, James Carville, Jerry Adler, Mark Nelson, Donald Trump, Raquel Welch, Marceline Hugot, Willie C. Carpenter, Bill Maher, Minae Noji, Shawn Christian, Jack McGee, Andrew Daly, David Letterman, Sam Lloyd, Frank Santorelli, Beth Riesgraf, Vanessa Marcil, Carrie Preston, Deirdre Lovejoy, Alice Drummond, Tom McCarthy, Judith Light, Deborah Rush, Raymond Anthony Thomas, Marion McCorry, Mitch Rouse, Nancy Valen, Marin Hinkle, Marcia DeBonis, Conan O'Brien, Eric Stonestreet, Marcia Cross, Bree Turner, Peter Hermann, Staci Cross, André Gordon, Amanda Thorp, Mark Linn-Baker, Tracy Pollan, Jason Antoon, Derek Waters, Geoff Stults, Willie Garson, Michelle Phillips, Beth Littleford, Seth Meyers, Geoffrey Wigdor, Kathleen Chalfant, Alexander Chaplin, Dave Allen, Joe Sabatino, Ben Livingston, Alan Morton Dershowitz, Regis Philbin, Kelly Monaco, Ted Shackelford, Johnny Hawkes, Gretchen Mol, Scott Bryce, Clayton Prince, Alex Kapp Horner, John McMartin, Lydie Denier, Heidi Klum, Joanna Canton, J. Smith-Cameron, Joseph Sirola, Melinda Bennett, Raúl Esparza, Todd Barry, Sam Seder, Todd Stashwick, Sabrina Gennarino, Amy Jo Johnson, Stephen Kunken, Marielle Heller, Scott Decker, Faith Prince, Rhea Durham, David Shatraw, Mia Matthews, James Patrick Stuart, Christopher Lloyd, Courtney Thorne-Smith, Luke Perry, J.K. Simmons, Daphne Zuniga, Alyssa Milano, Yasiin Bey, Jimmy Fallon, Linda Porter, Barry Corbin, Paula Abdul, Lou Diamond Phillips, Justin Theroux, Priscilla Presley, Philip Bosco, Amy Irving, Christine Taylor, Dakota Fanning, Kal Penn, Michael Gross, Jason Priestley, Sam McMurray, Farrah Fawcett, Scott Wolf, Bobby Reed, William Bogert, Tom Riis Farrell, Martin Sheen, Richard Hamilton, Perry King, Judith Drake, Robert Hays, Bob Gunton, Helen Siff, Francis Guinan, Henri Lubatti, James Murtaugh, Nancy Giles, Rudy Ruggiero, Maurice Godin, Ken Thorley, Jeff Corbett, Charles C. Stevenson Jr., Lee Bryant, Woody Harrelson, Jennifer Garner, Rusty Joiner, John Callahan, Greg Wrangler, Lynne Marie Stewart, Joel McKinnon Miller, Tom Lacy, David Jahn, Julie Dretzin, Nipsey Russell, Armando Pucci, John Hartmann, Dennis Paladino, Jack Knight, Joe Urla, Mike Hodge, Rod McLachlan

Naprosto nejvic nejlepsi serial, co existuje. Porazi i vsechny komedie. Postavy si drzi svuj charakter, ale i presto nelze tak snadno ocekavat, co z nich "vypadne". Kdyz se divam na tri dily denne, a pak nejaky den vynecham, zacina mi to chybet :) Jsou to proste hlody nejvyssi kategorie a nikdy me neomrzi!!!(9.9.2010)

TV-seriál. Po první epizodě mám trošku rozpačité dojmy. Přijde mi to hodně chaotické, zbrklé a ne moc vtipné. Zřejmě to bude i tím, že takovouto sféru lidí a hlavně jejich humor, moc nemusím. | 1.série 3/24 (65%) > Průměr: 65% (3*) |(7.3.2016)

Fajn sitcom o tom, jak (ne)řídit new york První 4 série jsou naprosto skvělé. Bohužel ve zbytku seriálu chybí nejen výborný Michael J. Fox, kterého Charlie Sheen víceméně dobře nahrazuje, ale taknějak samovolně zmizely i další skvélé postavy jako James, Nikky nebo fantastická Stacey, bez které je svět hned temnější. Ale celkem slušnou úroveň to má až do samotného konce.(10.10.2016)

Pre mňa jeden z najlepších sitkomov. Dal by som 5 hviezd, ale Charlie Sheen a Heather Locklear ma už toľko neoslovili. Najlepšie prvé dve série. Najzábavnejšia postava Paul Lassiter. Rags najdivnejší pes na svete ktorý chce spáchať samovraždu a je strašne nadržaný. Prvé dve série (čiastočne aj tretia) na 90%, celkovo tak 80% 4*.(31.1.2015)

Pro mě jeden z nejlepší sitcomů, ne-li nejlepší. Hlavně díky tomu, že každá epizoda je zábavná, v každé je spoustu humorných situací a vtipných hlášek. Ovšem hlavní zbraní Spin City je Michael J. Fox, který tady snad musí hrát sám sebe. Je před kamerou tak přirozený a charisma z něj jen čiší. Jeho reakce a gesta si člověk užívá každou epizodu. S nástupem Charlieho Sheena kvalita trochu klesla, protože vyrovnat se geniálnímu M. J. Foxovi se prostě nedalo. Celá parta je dobře sehraná. Ale druhou nejlepší postavou je pro mě Stuart. Jeho sexuální nebo i jíné narážky nemají chybu. A s Carterem mají výbornou chemii... -"Já nejsem starý!" -"Ach ano, věk je pro vás citlivé téma." -"Pro koho Stuarte? Pro černé, pro teplé?" -"Ne, pro staré."(2.10.2004)