Mariner a Boimler reprezentují Hvězdnou flotilu u náborového stánku na veletrhu mimozemských pracovních příležitostí. Rutherford se musí postavit výzvě. (Prime Video)

cyphercz

Líbí se mi vzestupná tendence posledních několika epizod, pátý díl jde zase o něco výš než ten předchozí. Poodhalení Rutherfordovy minulosti bylo zpracované velmi dobře a budu teď netrpělivě čekat na dořešení oné záhady, možná i nějakého spiknutí (?) spojeného s jeho implantátem. Boimler s Mariner a jejich náborový stánek byly celkem vtipným ohlednutím se za různými podivnými kulturami z původních seriálů a jak už zmiňoval PKD, seriál ubral na ztřeštěnosti a dětinskosti a dost mu to prospívá, jen tak dál. 80%. ()

PKD

Snad ještě lepší/zajímavější, než předchozí díl. A jak tak vidím, nastupuje ve 3.s. onen vážnější styl, kterého jsem se obával a zároveň v něj doufal. V každém př. bych zatím zpětně řekl, že 3.s. jest zatím nejvážnější. Na 2.str, pokud chci šílenou hyperchechtandu, mám předchozí 2 řady, takže pohoda.;-) Fandové STVoyager si připočtou body navíc a hl. ti, kteří mají v oblibě ten jistý díl, který já tedy vůbec nemusím. Deltaplán vypadá snad ještě lépe, než v onom tv s. A poodhalíme též něco z Rutherfordovy minulosti, na kterou se malilinko naráželo již v předchozích řadách. P.s. Boimler jede. Já už bych asi též vypěnil. ()