Komedie postavená na drsných, nečekaných fórech, které dva nejlepší kámoši po cestě do New Yorku zkoušejí na náhodné kolemjdoucí – a všechno natáčejí skrytou kamerou. (Netflix)

Eliott

Při sledování tohoto díla je nezbytné si co nejrychleji uvědomit, že zde vážně figurují jen 4 herci a pár ,,podržtašek" které hercům dělají křoví. Já tohle pochopil zhruba u druhé scény a film si díky tomu neuvěřitelně užil. Snímek bych nejlépe přirovnal ke kompilaci skrytých kamer provázaných společným příběhem přesně jako u filmu Jackass Bad Grandpa. Mé sledování provázelo několik záchvatů smíchu, což se mi moc často nestává a tak si toho velice vážím. Příběh sice velice průměrný, ale za tu komedii, která je velice kvalitní, dávám plný počet! ()

Cappuccino

Nad niektorými prankami sa dalo pobaviť, no iné nemali žiadnu úroveň. Možno keby film pozerám ako tínežder, užijem si ho viac. Alebo nie sú projekty so skrytou kamerou jednoducho moja krvná skupina? Neviem. Nebolo to zlé a oceňujem snahu aktérov, že sa nebáli vystaviť rôznym bláznivým situáciám, avšak na to, že malo ísť o komédiu, som sa naozaj zasmial len výnimočne. ()

EvilPhoEniX

Záchodový americký humor s fekálním a zvráceným podtextem se skrytou kamerou s naprosto odzbrojující Tiffany Haddish, která si rve nejzajímavější výkon v kariéře. Komu se líbil Bad grandpa apod, tak si i tady příjdé na své. Občas je to až moc cringe a cheesy, ale zasmát se dá. Zaujalo znásilnění gorilou a šílená scéna se zvracením v klubu. 6/10. ()

Malarkey

Pane jo! Tohle bylo sakra hustý! Film je vlastně vědomý amatérismus, kde hlavní tvůrci vymysleli kostru jednoduchého příběhu a tu situují formou skryté kamery do veřejného prostředí a situací, kde jsem teda místy doslova zíral. Něco na způsob Borata, ale akčnější. Tohle může vzniknout fakt jen v Americe. :-) ()

Slasher

Vzhledem k Eric Andre Show jsem čekal větší koule, je to průměrná poloviční hidden-cam zábava zhruba na úrovni (co matně vzpomínám) Bad Grandpa. Zasmál jsem se jednou, během pranku s gorilí jebačkou do zadku. A vida, koho během finálních titulků nevidím - jedním z producentů Jeff Tremaine. ()

• Scény v kavárně a v autobuse v New Yorku jsou jedinými scénami v celém filmu, kde nikdo není cenzurován. (MTHRFCKR)