Mizerná jízda

Komedie postavená na drsných, nečekaných fórech, které dva nejlepší kámoši po cestě do New Yorku zkoušejí na náhodné kolemjdoucí – a všechno natáčejí skrytou kamerou. (Netflix)

Hapretor

kupodivu jsem to dokoukal ... je to místy spíš trapné ... hlavně sekvence v zoo ... ale musím uznat, že toto jsou pranky opravdu na úrovni ... provedení takové, že dutí Američané nepoznají rozdíl od reality ... bohužel to také reflektuje, jak jsou "vypatlaní" ... ale hlavní je, že to celkem pobavilo ... na zabití času ok ... ()

ancientone

Veľa sa hovorí o dichtonómii Borat - Bad Trip, ktorá mi príde nepresná. Borat bol výsostne politickou satirou, v Bad Tripe sa politický humor zjavuje skôr v narážkach. Líši sa aj samotný princíp filmu. Borat je bizarnou paradokumentárnou road movie, čiže žánrom, z ktorého vychádza aj Bad Trip. Ten je však skôr naratívne ľahko zjednotenou sériou gagov, robených repetitívne na skrytú kameru. Skôr než film tak pripomína obskúrnu show, zaliatu do "filmovejšej formy". Ide o diela podobajúce sa rétorikou svojho humoru, pri bližkom pohľade však ide o vcelku autonómne a svojbytné filmy, ktoré nemusia mať potrebu pridŕžať sa analógií s niečím iným. ()

BarryLyndon

Eric André je jeden z nejvtipnějších lidí na světě. Tady spojil síly s tvůrci Jackass, Bad Grandpa atd. do komediální šílenosti, která kombinuje budy movie dějovou komedii se skrytou kamerou. Jako nejsem na to moc pyšný, hlavně po scéně v zoo, ale smál jsem se tomu tu necelou hoďku a půl jako kretén. 8/10 ()

borec999

Bláznivá, uletená a miestami aj dosť nechutná komédia v štýle Borata (natáčaná skrytou kamerou na nič netušiacich ľuďoch). Aj napriek podobnosti je však Bad Trip o dosť slabší film ako Borat. Jednak dvojica Eric André a Lil Rel Howery nie sú Sacha Baron Cohen, jednak hrajú na rozdiel od Borata skoro normálne postavy a rozdielny je aj humor. Borat bol premyslenou satirou s pár nechutnými scénkami a Bad Trip je občasná satira plná nechutných scénok s najjednoduchším humorom. Niektoré pranky a scénky sú výborné (záver inšpirovaný Niekto to rád Blond ma dostal :D ), niektoré priemerné (autoservis,mixér,bar) a niektoré celkom trápne (gorila). Pri dosť scénkach som mal problém uveriť, že bol film naozaj natáčaný s nič netušiacimi ľuďmi, a to z dôvodu do oči bijúcej nereálnosti niektorých scénok (grcanie prúdom, čínsky uzol, znásilnenie človeka gorilou-WTF?), takže som myslel že: a) sú najatí komparzisti resp. herci, b) Američania sú proste strašne tupí. Zo záverečných potitulkových scénok to vyzerá, že to hrané nebolo, čiže asi vyhráva b). Na záver ešte ocením Tiffany Haddish, ktorá herecky vo filme kraľuje a odvahu tvorcov sa do niečoho podobného pustiť. Celkovo - pár krát som sa zasmial, no dosť okusov o vtip šlo i ako sa vraví, mimo mňa. 55% ()

MrsTecka

Místy až zbytečně dlouhé a zbytečné natahování, ke konci už mě to moc nebavilo. Ale když na to přišlo, chlámala jsem se smíchy. Být to trochu kratší, je to film přesně pro mě, když potřebuju vypnout a jen se smát. Super parodie otřepaných filmů s autentickými reakcemi. Velmi kladně hodnotím český dabing! ()

• Scény v kavárně a v autobuse v New Yorku jsou jedinými scénami v celém filmu, kde nikdo není cenzurován. (MTHRFCKR)