Show se uskutečnila 14. července 2019 ve Wells Fargo Center (Philadelphia, Pennsylvania). Na kartě se sešlo dvanáct zápasů.

1) Kickoff: Drew Gulak vs. Tony Nese (Cruiserweight Championship)
2) Kickoff: Finn Bálor vs. Shinsuke Nakamura (Intercontinental Championship)
3) The Undertaker & Roman Reigns vs. Shane McMahon & Drew McIntyre (No Holds Barred Tag Team Match)
4) The Revival vs. The Usos (Raw Tag Team Championship)
5) Aleister Black vs. Cesaro
6) Bayley vs. Alexa Bliss & Nikki Cross (Smackdown Women's Championship Handicap Match)
7) Braun Strowman vs. Bobby Lashley (Last Man Standing Match)
8) Daniel Bryan & Rowan vs. The New Day vs. Heavy Machinery (Smackdown Tag Team Championship)
9) Ricochet vs. AJ Styles (United States Championship)
10) Kevin Owens vs. Dolph Ziggler
11) Kofi Kingston vs. Samoa Joe (WWE Championship)
12) Seth Rollins & Becky Lynch vs. Baron Corbin & Lacey Evans (Universal Championship & Raw Women's Championship, Mixed Tag Team Extreme Rules Match, Winner Takes All) (TheSpearCZ)

papadoce

Filadelfia pripravila najlepšiu atmosféru za posledné mesiace, dostala za to prvotriednu kvalitu a ja to pre tento krát rozoberiem úplne na drobné tak, že to nemusíte už ani pozerať. Pozor, bude to plné spoilerov. Kick off bol vlažný, nie však špatný. Romanov a Takerov tag team nechal nudu opäť doma a spolu s Best in the Worldom a Írskym psychopatom roztrhli vrece s totálnou akciou. Veľmi dobrý, dovolím si povedať klasický tag team match priniesli Revivalisti a U-SOS. Mladá ostrá krv Black vs Cesaro, famózny výber oponentov, chrumkavé, najvyššia kvalita. Potom sa Indovia už opakovane ponížili na komentátorskej úrovni a nebojácne to ťahajú až do krajnosti. Baby, hmmmm baby, tentokrát neboli topkou, rozhodne to pripisujem zloženiu handicapu, ale označme to ako lepší stred. To sme už dávno nemali. Braun stál ako posledný nad údajným kuraťom v zaujímavej deštrukčnej naháňačke, fajne fajne. Medzitým neskonale krásna Charly Caruso oživovala v sexi tope a s perami Bohyne moje najdôležitejšie svaly na tele, aby po krátkej vynútenej pauze svitol nad Ťažkými mašinami a Recyklovanými šampiónmi Nový deň a to už po šiesty krát v kariére. Ricochet, AJ a tí dvaja bezvýznamní buzeranti priniesli úplný päť hviezdičkový masaker s ukážkovými podvodmi. Kevin si vypýtal priestor, ktorý mu právom patrí a dostal celých desať sekúnd. Ale dôležitých, ktoré môžu rozpútať jeho najväčší feud kariéry, a že ich už mal. Joe a Kofi mali najslabší zápas večera so svetlými momentíkmi. Škoda. A sme vo finále. Výborný nápad, zaujímavé osadenstvo, perfektné prevedenie. Main Event ako sa patrí. A úplný záver ? Nuž kufrík je kufrík. Pre mňa za päť, ale pre istotu sa ma znova nepýtajte. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „When I'm Gone“ od Dirt Honey. (TheSpearCZ)