Policejní kapitánka Emma Thélierová (Sara Mortensenová) tráví dovolenou u své matky v kraji Charente-Maritime, kde ji zastihne vražda. Když se jde proběhnout do lesa, nečekaně narazí na mrtvolu muže. Protože byla na místě činu jako první a v okolí se dobře vyzná, dostává vyšetřování na starost. Jenže musí na případu spolupracovat s místním kapitánem Adrienem Klévecem (Olivier Sitruk), který sem byl teprve nedávno převelen – a se kterým náhodou strávila předchozí noc. Nejenže už se po vášnivém románku neměli znovu potkat, dokonce teď ale i musí společně odhalit a dopadnout vraha. (TV Prima)

kolemjdouc

neslaná ,nemastná Mortensen a Sitruk jako gumák...Slabý scénář..Nebavilo.Psáno 24.3.2022. tři hvězdy...po druhém shlédnutí včera 24.11.2022 dávám plných pět.Za to,že mě to odpoutalo na 90 minut od toho politického marastu v reálném životě.A těším se na tu novou natočenou dvojku.Doufám že se filmaři drželi francouzské klasiky.Tím myslím obsazení rodilými Francouzi.A v tomto dílu se ani neuchýlili k záběrům okolí ve kterém se děj odehrává.Mě to osobně nevadilo, Francie je z výšky nádherná.V této sérii jsem z Francie viděla víc než bych viděla jako obyčejný turista :-) ()