Epizody(24)

Ohma Tokita vstoupí do skrytého světa, kde se spory mezi velkými společnostmi řeší brutálními zápasy gladiátorů. Zapomeňte na peníze. On chce jen zápasit. A vyhrávat. (Netflix)

Trailer 3

Ondak

Seriál hodnotím po 24. dílech, které dosud vyšli, takže seriál ještě není ukončen. V tomto anime nějaká hlavní dějová linka není. Dějová zápletka je okrajová a zatím nedůležitá, ale postupně se vyvíjí. Vlastně celý seriál je probíhající souboj za soubojem. Souboje jsou dobře navržené. Jediný problém je, že souboje přerušují sny a příběhy bojovníků, které jsou ale úplně nezajímavé a tím souboj ruší. Naštěstí po cca 12 dílech přidají autoři na brutalitě a zápasy jsou rázem zajímavější. Uvidíme po zhlédnutí celého seriálu (až vyjde), ale zatím velice průměrné anime. Animace je na profesionální úrovni a technickému stavu se nedá téměř nic vytknout. ()

tkey

Znázornění souborů je poměrně reálné nebo spíš má základy v reálném světě, ale je k tomu samozřejmě přidané klasické anime, "you beat me, now I turn super-mode on". Celkově mě to bavilo i přes absenci dějové linky, která umírá bezostyšně na lavičce. Uvidíme, co přinesou dále. ()

Dharmma

Souboje mě baví, ale po určitém čase to není nic jiného co by anime nabídlo. Jakýkoliv náznak příběhu, nebo dějové linie se časem vytrácí, a jedná se pouze o stupidní tlachání nesmyslnýmy čísly. ()