Mě na tomhle seriálu hodně baví konce, kdy vás to doslova "nutí" pustit si hned další díl. Jinak zatím všechny epizody na hodně vysoké úrovni.(22.1.2018)

Tentokrát jsem se rozhodl pro plnou palbu, kromě toho, že byla čtvrtá epizoda už tradičně kvalitní, věnovali se tvůrci více i psychologii jednotlivých postav, ale hlavně nasadili do akce postavu zvídavého invalidy, podobně jako Cimrmani, a to nemohu přejít jen tak.(26.7.2018)

Čím dál tím lepší. Podivný vozíčkář s dalekohledem, který šmíruje snad celé město, starosta/bývalý šéf policie tyranizující svoji ženu (a bůh ví co za tím ještě bude) a nakonec uměle vyvolaná lavina, která se vymkne z rukou...(25.6.2020)

Podobné schéma jako v minulé epizodě. Celou situaci s vraždou ale komplikuje dost jiných okolností, které se musí řešit. A díky napínavým koncům se člověk těší na další díl.(9.4.2018)

Kvalitativně to od nepříliš přesvědčivého úvodu graduje - s postavami jsme už obeznámeni a tvůrci teď mají prostor ke scénáristickým hrátkám, zvratům a zahrnutí všech do okruhu podezřelých. Herecky je to navíc fakt skvělé, příjemně civilní. Závěrečný cliffhanger povedený (už jsem se bál, že to zas skončí pobíháním v bouři).(20.1.2018)