• 5150
  ****

  Mě na tomhle seriálu hodně baví konce, kdy vás to doslova "nutí" pustit si hned další díl. Jinak zatím všechny epizody na hodně vysoké úrovni.(22.1.2018)

 • Necrotongue
  *****

  Tentokrát jsem se rozhodl pro plnou palbu, kromě toho, že byla čtvrtá epizoda už tradičně kvalitní, věnovali se tvůrci více i psychologii jednotlivých postav, ale hlavně nasadili do akce postavu zvídavého invalidy, podobně jako Cimrmani, a to nemohu přejít jen tak.(26.7.2018)

 • Dr. Hawkeye
  *****

  Čím dál tím lepší. Podivný vozíčkář s dalekohledem, který šmíruje snad celé město, starosta/bývalý šéf policie tyranizující svoji ženu (a bůh ví co za tím ještě bude) a nakonec uměle vyvolaná lavina, která se vymkne z rukou...(25.6.2020)

 • Cheeter
  ****

  Podobné schéma jako v minulé epizodě. Celou situaci s vraždou ale komplikuje dost jiných okolností, které se musí řešit. A díky napínavým koncům se člověk těší na další díl.(9.4.2018)

 • Esgalnor
  *****

  Kvalitativně to od nepříliš přesvědčivého úvodu graduje - s postavami jsme už obeznámeni a tvůrci teď mají prostor ke scénáristickým hrátkám, zvratům a zahrnutí všech do okruhu podezřelých. Herecky je to navíc fakt skvělé, příjemně civilní. Závěrečný cliffhanger povedený (už jsem se bál, že to zas skončí pobíháním v bouři).(20.1.2018)